Ми з гордістю представляємо вам Програму Корекції Ваги, яку спеціально для вас розробила компанія NSP!
     За даними статистики на сьогоднішній день кожен другий житель України, Росії, СНД має надлишкову вагу, а кожен четвертий страждає ожирінням. Дійсно, багато людей хочуть позбутися зайвої ваги або вже безуспішно намагалися зробити це в минулому.
    
Компанія NSP об'єднала свої зусилля з доктором Стейсі Белл, яка є видатним фахівцем в області харчування, для розробки ефективної Програми Корекції Ваги. Американський фахівець високого класу - Доктор Стейсі Белл консультувала багатьох пацієнтів з питань зниження ваги. Вона працювала на факультеті медицини Гарвардського університету та опублікувала понад 100 наукових статей з багатьох аспектів харчування і здоров'я. Продукти NSP ідеально підходять для того, щоб працювати в поєднанні з підходом доктора Белл до управління вагою - дієтою Essential Foods «Життєво важливі продукти харчування».

     Результатом спільної роботи доктора Стейсі Белл і співробітників компанії NSP стала розробка комплексу для корекції ваги, який поєднує ефективні продукти NSP і програму здорового харчування. Для зручності своїх споживачів компанія розробила спеціальні набори для корекції ваги, що включають в себе не тільки необхідний набір продуктів NSP, а й брошуру, в якій Ви знайдете всю необхідну інформацію про Програму Корекції Ваги. У подарунок до цього набору Ви також отримуєте зручний м'який кейс, в якому Ви можете зберігати продукти, а також перевозити і презентувати їх.

     Ми раді за тих наших споживачів, які пройдуть Програму Корекції Ваги з продуктами NSP. У них є реальна можливість налагодити свій режим харчування, привчити себе до регулярної фізичної активності, навчитися складати збалансований раціон продуктів харчування, і, як результат, знизити вагу - і все це без постійного відчуття голоду.

     Даний курс рекомендується проходити протягом 3 місяців, що є гарним терміном, щоб змінити свої нездорові звички в харчуванні. Дотримуючись отриманих знань і навичок, наші споживачі зможуть утримувати отриманий результат на бажаному рівні або плавно поліпшувати його при необхідності.

     Вже у продажу 2 Набору БАД «Комплекс управління вагою», розраховані на перший місяць використання і на 2-3 місяці.

     Кожному, хто відчуває необхідність позбутися зайвої ваги, в першу чергу необхідно організувати правильний режим харчування і фізичної активності, а також забезпечити собі збалансований раціон продуктів харчування. Вести здоровий спосіб життя, сприяти зниженню ваги зменшуючи засвоєння зайвих жирів і вуглеводів і відчувати себе комфортно допоможе комплекс БАД, який включає в себе 3 ефективних продукту НВВ, упакованих в порційні пакетики по 2 капсули кожного.


Комплекс з гарцинію (відчуття ситості)

Для того, щоб домогтися втрати ваги, необхідно скорочувати споживання калорій, що може викликати у Вас відчуття голоду. Комплекс з гарцинію прекрасно справляється з цією проблемою. Завдяки екстракту гарцинії камбоджійської (Garcinia Cambodia) і хрому, цей продукт забезпечує Вам відчуття ситості на кілька годин. У цей БАД входить L- карнітин, сприяючий більш повному згорянню жиру в організмі. Зірочник або мокриця, рослина з сімейства гвоздикових, містить велику кількість вітаміну С, бета-каротину, калію, кальцію, а також має здатність зв'язувати жири і виводити їх з організму.


Карбо Грабберс (знижує засвоєння вуглеводів)

Цей продукт ідеально підходить для порційного режиму харчування, що містить вуглеводну їжу. Ви будете поглинати менше калорій при прийомі Карбо Гребберси за 30 хвилин до вживання в їжу продуктів з високим вмістом вуглеводів. Він містить екстракт квасолі звичайної, який бере участь у засвоєнні білого крохмалю (напр. хліб, картопля), уповільнюючи його розщеплення і знижує абсорбцію вуглеводів.

Фет Грабберс (блокатор жирів)

Ця БАД сприяє зменшенню засвоєння жирів, завдяки зв'язуванню їх і виведенню з кишечника до того, як вони встигнуть засвоїтися. До складу Фет Грабберс входять такі інгредієнти:

    
Лушпиння насіння подорожника - один з найпопулярніших видів клітковини, яка має здатність вбирати велику кількість води і утворювати желеподібну масу. Це сприяє розм'якшенню калових мас і поліпшенню моторики кишечника. Подорожник може значно знизити загальний холестерин і рівень ліпопротеїдів низької щільності в крові.
    
Гуарова камідь - це комплекс полісахаридів, які розчиняються у воді і практично не всмоктуються в кишечнику. Камедь сприяє зменшенню апетиту і дуже ефективно знижує рівень холестерину і насичених жирів в організмі.
    
Лецитин - мобілізує жири і транспортує холестерин, запобігаючи жирову інфільтрацію печінки. За рахунок лецитину холестерин та інші жири частково розчиняються у воді і виводяться з організму.
    
Зірочник - виводить жири з організму, є проносним і регулює роботу шлунку і кишечника, має сечогінну дію і пригнічує апетит.

Сайт mir-nsp.com.ua