Грипом можна заразитися тільки від людини, яка хвора. Якщо навіть хвороба протікає у людини в легкій формі, він все одно є джерелом інфекції і може поширювати вірус і заражати інших людей. Всі віруси грипу передаються від людини до людини повітряно-крапельним шляхом - при кашлі та чханні, з краплями слини. При кашлі та чханні хворого мікроскопічні краплі, що містять вірус, поширюються в повітрі і потім осідають на поверхнях навколишніх предметів. Вірус в висохлих краплях на поверхні предметів зберігає свою активність близько двох тижнів, а в кімнаті - до п'яти тижнів! Крім того віруси грипу у величезній кількості знаходяться на руках хворого, тому рукостискання, паперові гроші, дверні ручки, краники у ванній кімнаті і т. п. - чудовий спосіб контактного поширення інфекції.

Що робити, якщо ваші оточуючі, на роботі чи вдома, захворіли на грип?

Тому запам'ятайте як правило, мити руки постійно, навіть краще зайвий раз помити, ніж поїсти. Через контакти: рукостискання, поручні в громадському транспорті, ручки дверей, посуд - усе це джерела підвищеного ризику в передачі вірусу грипу, після будь-якого контакту з вищевказаними місцями загального користування необхідно мити руки і найкраще Вам підійде Gentle Cleansing - м'яко очищуючий засіб для миття рук компанії NSP або Sunshine Concentrated Cleaner.

- Проводимо вологе прибирання приміщень.

Теплове середовище для циркуляції вірусних частинок - найсприятливіше. Такі умови значно подовжують термін життя вірусу грипу і сприяють його зараженню, тому вологе прибирання приміщень, миття посуду з Універсальним засобом, що чистить - Sunshine Concentrated Cleaner., плюс провітрювання будуть вашим ваговим внеском у боротьбі з грипом. Бадьора прохолодна температура в приміщенні, плюс чистота - це середовище, де вірус просто не живе.

- Концентрацію вірусу можна зменшити не тільки у вдихуваному повітрі, але і безпосередньо в дихальних шляхах.

У верхніх дихальних шляхах постійно утворюється слиз. Слиз містить імуноглобуліни і лізоцим, чим забезпечує функціонування місцевого імунітету. Якщо слизові оболонки верхніх дихальних шляхів пересихають - робота місцевого імунітету порушується, віруси, відповідно, з легкістю долають захисний бар'єр ослабленого місцевого імунітету, і людина захворює при контакті з вірусом з набагато більшою ймовірністю. Головний ворог місцевого імунітету - сухе повітря, а також ліки, здатні висушувати слизові оболонки.

Для підтримки вологості слизових верхніх дихальних шляхів всім треба навчитися промивати ніс. Зволоження (як радять деякі лікорі), це звичайно добре і змиває частину вірусів, але повноцінну промивку носових ходів теплою водою з Colloidal Silver/Колоїдним сріблом не замінить. Якщо це робити вранці і ввечері, то існує дуже велика ймовірність, що вірус грипу та й будь-який інший ГРВІ не встигне просто зачепитися за слизову носової порожнини, а якщо ще й прополоскати горло цим розчином, то вважайте, що Ви себе убезпечили на 90%.

Повноцінне і збалансоване харчування з вмістом повноцінних білків, вітамінів і мікроелементів допоможе організму швидко і адекватно виробити імунну відповідь на будь-яку інфекцію. Для корекції харчового статусу ми пропонуємо Вам використовувати комплекс вітамінів і мінералів: TNT (nutrinional drink)/(ТНТ) або Super Complex/Вітамінно-мінеральний Супер Комплекс, а також БАДи, які містять легкозасвоювані білки і амінокислоти Free Amino Acids (Вільні амінокислоти з L-карнитином і магнієм) або Nutri Burn/Нутрі Берн - білковий коктейль.

Необхідно подбати про підвищення захисних функцій організму - про імунітет.

Підвищення стійкості організму до вірусу грипу можливо за допомогою БАД NSP, що володіють вираженою імуномодулюючою дією: Echinacea/Ехінацея або Fizz Active/Фіз Актив, а також Cordyceps NSP/Кордіцепс НСП.

Інгаляції з Маслом чайного дерева (100%!)/Tea Tree Oil захистять ваші верхні дихальні шляхи від небажаної інфекції.

Що робити, якщо Ви захворіли на грип!

Початок захворювання грипом звичайно гостре. Хворі, як правило, можуть назвати годину, коли відчули, що хворі. Температура протягом декількох годин може досягати максимальних значень (39-40С і навіть вище). Висока температура тримається 3-4 дні. Швидко наростають симптоми інтоксикації: озноб, рясне потовиділення, сильний головний біль в лобово-скроневій області, біль при русі очних яблук, світлобоязнь, запаморочення, ломота в м'язах і суглобах. Сильного нежитю зазвичай не буває, часто присутня лише невеличка закладеність носа, яка з'являється до другого дня хвороби. Катаральні явища (біль у горлі, почервоніння) в перші дні хвороби виявляються не завжди, сильно гипереміровані задня стінка глотки і м'яке піднебіння. На 2-гу добу хвороби часто виникає болісний кашель, біль за грудиною по ходу трахеї, що з'являються в результаті ураження слизової оболонки трахеї. Гіперемія кон'юнктиви (почервоніння слизової оболонки очей) досить частий симптом при грипі. Стомлюваність, слабкість, головний біль, дратівливість, безсоння можуть зберігатися до 2-3 тижнів.

1. Для полегшення хворобливих симптомів ми рекомендуємо БАДи, які володіють протизапальною і антиоксидантною дією: Vitamin E/Вітамін Е і Vitamin C/Вітамін С або Defense Maintenance/Захисна формула), а також один із найпотужніших антиоксидантів - Grapine w/Protectors/Грепайн з протектором або Antioxidant/Антиоксидант.

2. Група БАДів, яка володіє противірусною активністю та імуномодулюючою дією.

Colloidal Silver/Колоїдне срібло, Fizz Active/Фіз Актив

Pau D'Arco/По д'Арко і Una De Gato/Котячий Кіготь

3. Для зняття симптомів інтоксикації ми пропонуємо Вам наступні БАДи з детоксикаційними властивостями - Chlorophyll liquid/Хлорофіл рідкий або Локло (Loclo).

4. Для зняття набряків слизової, яка, як правило, в першу чергу вражається при грипі, ми рекомендуємо Calcium Magnesium Chelate/Кальцій магній хелат і Zinc Lozenge/Пастилки з цинком.

5. Ще одним симптомом супроводжується грипозний стан - це кашель. Для розрідження і полегшення відходження мокроти можна використовувати Licorice Root/Корінь солодки і Protease Plus (Протеаза Плюс).

Неприпустимо, щоб хворі або батьки хворих дітей самостійно призначали прийом антибіотиків, часто невиправданий, що не тільки не попереджає розвиток бактеріальних ускладнень, а часом і сприяє виникненню алергічних реакцій, переходу захворювання в хронічну форму, виникненню дисбактеріозу.

Компанія NSP пропонує набір БАД «АНТИВІРУС»

Індекс набору «АНТИВІРУС» UA 64459 в Україні.

У цей набір включені найнеобхідніші БАДи які допоможуть Вам, вашим родичам і знайомим ефективно протистояти епідемії грипу!

Colloidal Silver/Колоїдне срібло

Pau D'Arco/По д'Арко

Fizz Active/Фіз Актив

Una De Gato/Котячий Кіготь

Vitamin C/Вітамін С

Сайт mir-nsp.com.ua