Чаванпраш Zandu Chawanprash Сона чанди Sona Chandi 450 г

Чаванпраш Zandu Chawanprash Сона чанди Sona Chandi 450 г
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M4716276
 
 

Опис Чаванпраш Zandu Chawanprash Сона чанди Sona Chandi 450 г

Оригінал, дуже смачний, "дере горло".
Чаванпраш Chawanprash Сона Чанда Sona Chandi компанії Zandu, в-во Індія
Форма випуску: 450 г

"Еліксир життя", рецепт якого був записаний більше двох тисяч років тому. Джем на основі цілющих трав і мінералів, що використовується в аюрведичній медицині як найперший загальнозміцнюючий засіб, чудовий тонік і расаяна - формула довголіття.

Активізує імунітет. Підвищує опірність організму до інфекцій. Попереджає простудні захворювання.

Уповільнює темпи природно-біологічного старіння організму. У тому числі підвищує статеві функції, рекомендований при імпотенції і фригідності.

Нормалізує обмінні процеси на тлі стресу, депресії, синдрому хронічної втоми. Значно покращує настрій і підвищує життєвий тонус.

Адаптує організм до фізичних навантажень і зміни клімату.

Підвищує гемоглобін і покращує реологічні властивості крові. Знижує вміст холестерину і ліпідів крові, нормалізує артеріальний тиск, зменшує ризик інфарктів та інсультів.

Покращує роботу шлунково-кишкового тракту, ферментативну функцію печінки і підшлункової залози.

Підсилює репаративні процеси в тканинах.

Рекомендований в комплексному лікуванні розсіяного склерозу - при ремісії і помірному прогресуванні захворювання, як неспецифічна імуномодулююча терапія.

Підвищує здатність до навчання, покращує пам'ять і концентрацію уваги (рекомендований до застосування дітям з чотирирічного віку).

Ця формула також з успіхом застосовується в комплексному лікуванні астми.

Формула Чаванпраша Zandu Sona Chandi з Калькутти спеціально створена для підвищення здібностей до навчання, поліпшення пам'яті і концентрації уваги.

Медичні дослідження за останні 20 років в 27 країнах підтвердили, що Чаванпраш SONA CHANDI:

    
покращує роботу мозку, зміцнює пам'ять і підвищує здатність до навчання;
    
нормалізує обмінні процеси організму;
    
знімає наслідки стресів, депресій, синдром хронічної втоми;
    
покращує показники крові, підвищує гемоглобін, знижує вміст холестерину;
    
нормалізує кров'яний тиск;
    
очищає кров, печінку, кишечник, підшлункову залозу від шлаків і токсинів;
    
покращує роботу шлункового тракту;
    
пригнічує ріст пухлинних клітин;
    
нейтралізує побічні ефекти хіміотерапії і наслідки прийому антиракових препаратів;
    
нормалізує роботу ендокринної системи;
    
зміцнює серцевий м'яз;
    
при захворюванні на туберкульоз рекомендується приймати з основними ліками;
    
рекомендується як загальнозміцнюючий засіб, що відновлює знижені життєві функції організму;
    
нормалізує вміст цукру в крові;
    
сприяє нормальному розвитку плода у вагітних жінок;
    
підвищує статеві функції, рекомендується застосовувати при імпотенції, фригідності і безплідді;
    
зміцнює волосся і нігті;
    
сприяє адаптації організму до різких змін клімату;
    
збільшує м'язову силу і підвищує витривалість організму в екстремальних обставинах;
    
рекомендується людям, чиї професії пов'язані з високими фізичними та розумовими навантаженнями, а також людям похилого віку;
    
особливо рекомендується людям, які проживають в несприятливих і замкнутих просторах;
    
підсилює синтез гемоглобіну завдяки високому вмісту органічного заліза і стимуляції еритропоетину;
    
забезпечує оптимальні витрати енергії, навіть в умовах гіпоксаціі за рахунок внутрішніх ресурсів організму;
    
підсилює ефективність натуральних або синтетичних препаратів на 50% при сумісному призначенні;
    
нормалізує співвідношення жіночих (естрогену і прогестерону) статевих гормонів і збільшує синтез тестостерону у чоловіків.


Рекомендується в комплексному лікуванні, профілактиці таких захворювань:

    
аутоімунні захворювання (поліартрит, ревматизм, розсіяний склероз, бронхіальна астма, псоріаз та ін.) і імунодефіцитні стани;
    
атеросклероз, особливо ускладнений гострими інфарктами і інсультами, стенокардією, порушеннями серцевого ритму, ураженнями судин нижніх кінцівок;
    
доброякісні та злоякісні пухлини;
    
залізодефіцитні анемії;
    
гіпоацидні гастрити, ферментативна недостатність підшлункової жовчовивідної залози, порушення стеночной травлення в тонкому кишечнику, хронічні запори і дисбіози;
    
гострі і хронічні стреси.

Спосіб застосування:
Рекомендований курс прийому - один раз на рік, протягом 3 місяців (3-4 баночки).
Людям похилого віку рекомендується повторювати не менше 2 курсів на рік.
Ви також можете приймати Чаванпраш цілий рік за наступною схемою: прийом на рости Місяці і перерва на спадну.

Традиційно Чаванпраш приймають за 15-20 хвилин до їжі, запиваючи водою, зеленим чаєм або молоком. Приймати склад слід повільно, маленькими порціями, утримуючи (розсмоктуючи) в роті 5-10 секунд.

Дорослим: від 1/2 до 2 чайних ложок 2 рази на день (вранці і ввечері) при дефіциті вітамінів і мінералів, станах стресу або перевтомі, а також для підвищення загальної опірності організму, особливо в період одужання.
Дітям з 4-х років: від 1/4 до 1 чайної ложки 2 рази на день, запиваючи молоком або рідинами (наприклад можна розмішати Чаванпраш в рідині).
Літнім людям: рекомендується приймати по 1/3 чайної ложки Чаванпраша 2-3 рази на день.

Окремим категоріям: Ті, хто має патологію серцево-судинної і нервової систем, рекомендується почати прийом тільки з ранкової порції по 1/3 чайної ложки, приймати 10 днів, потім додати денний прийом 1/3 чайної ложки (10 днів) і тільки після цього перейти до триразового прийому.
При хронічних захворюваннях і важких інфекціях слід приймати по 1 чайній ложці 3 рази на день, 
при хронічній виразці шлунка, хронічному гастриті з підвищеною кислотністю (в стадії ремісії), захворюваннях центральної нервової системи, серцево-судинної і дихальної систем слід приймати еліксир через 30-40 хвилин після їжи.


Протипоказання:
Протипоказання: алергія на мед, гострі захворювання або загострення хронічних захворювань нирок і шлунково-кишкового тракту, розлади травлення, індивідуальна непереносимість компонентів продукту.
У період вагітності до застосування Чаванпраша слід ставитися зі звичайною для цього стану обережністю.

Склад:

Амла (Emblika officinalis) є "рослиною-царем" еліксир. Його прабхава в цній фіторецептурі найбільш важлива. Це найбагатше природне джерело вітаміну С, зміст якого тут в 1,5 рази більший, ніж в плодах шипшини. М'якоть свіжих плодів цієї тропічної рослини складає і Чаванпраше найбільший відсоток відносно до інших компонентів. Амла містить різні форми аскорбінової кислоти, з'єднані з таніновими комплексом галієвих кислот. Це підвищує стійкість вітаміну С, який зберігається в еліксирі до двох років. Завдяки аскорбінатам, каротиноїдам і біофлавонідам амла має антиоксидантні властивості. Нейтралізує агресивну дію вільних радикалів, що утворюються в результаті окислювальних процесів. Відомі три типи радикалів: супероксид-радикал, перекис водню і гідроксильний радикал. Якщо перші два нейтралізуються ферментами супероксиддисмутази, каталази і нероксідази, то від гідроксильного радикала організм не виробив специфічного захисту, оскільки його появу пов'язують з високочастотними випромінюваннями телевізорів, комп'ютерів, радіотелефонів та іншої побутової техніки та електроніки, що з'явилася відносно недавно. Вільні радикали можуть пошкоджувати ендотелій артерій, прискорювати старіння суглобових хрящів і міжхребцевих дисків, порушувати колоїдну рівновагу жовчі і послаблювати імунну систему. Тому в наші дні регулярний прийом антиоксидантів дуже актуальний. Крім того, амла має імуномодулюючий ефект. Звичайна активізація імунітету не завжди сприятлива, так як існує група хвороб, пов'язаних з аутоімунною агресією: бронхіальна астма, інсулінзалежний цукровий діабет, гломерулонефрит, псоріаз та інші. Амла призводить імунну систему в рівновагу. І, нарешті, ця рослина стимулює синтез гемоглобіну, що підтверджено сучасними науковими дослідженнями.

Харітакі (Myrobalan chebula) буквально перекладається як "рослина, що краде хвороби". У аюрведичній і тибетській медицині її називають "царем всіх ліків". Де б в організмі ні виникав патологічний осередок, ця рослина пригнічує його і активізує наші захисні сили. Харітакі, завдяки багатому вмісту хебулієвої кислоти, покращує роботу мозку, зміцнює пам'ять, підвищує здатність до навчання, а також сприяє адаптації організму до несприятливих геофізичним, метеорологічних і техногенних впливів. У цій рослині знайдені найбільш сильні природні антиоксиданти, які відносяться до групи антоцианидинів. Сосудозміцнюючу і кровоспинну дію харітакі пов'язують з присутністю катехінів. У мінімальних дозах (саме такий відсоток рослини міститься в Чаванпраше) має послаблюючу дію на кишечник, очищає печінку і кров, перешкоджає утворенню катаракти. У Чаванпраше харітакі вважається "царицею" - рослиною, що підсилює дію амли. Разом вони викликають рівновагу всіх першоелементів тіла.

Всі інші рослини і мінерали вважаються "воїнами царя":

Дашамул - це загальна назва 10 коренів: Білви, Агнімантхі, Шіонакі, Касмарьі, паталого, Шаліпарні, Прішні-хлопці, Вріхаті, Кантакарі і Гоктури. Ці 10 коренів, завдяки багатому вмісту ситостеринів і глікозидів, нормалізують стан нейроендокринної системи, регулюючи функцію найважливіших гормональних органів: щитовидної, підшлункової, вилочкової залоз, наднирників, статевої системи. Крім того, кожна з перерахованих вище рослин має свою індивідуальну прабхава.

Білва (Aegle marmelos), завдяки вмісту специфічного глікозиду мармелозіна, має антиаритмічний і тонізуючий ефект. Велика кількість в рослині азуленоми обумовлює протизапальну та жарознижувальну дію.

Агнімантхі (Premna integrefolia) стимулює роботу шлунка і підшлункової залози. Специфічний алкалоїд гум надає тонізуючу дію. Присутність саліцилатів в цій рослині дозволяє застосовувати його при лікуванні ревматизму і поліартритів. Крім того, в ньому знайдені речовини, що призупиняють розмноження гонококів.

Шіонакі (Oroxilum indicum) багата глікозидом ороксілоном, надає болезаспокійливу, потогінну і протизапальну дію. Рослина використовується для лікування тетроептероколітів, артрозів, ревматизму і простудних захворювань.

Касмарья (Gmelina arborea) має послаблюючу, сечогінну, лактогонну дію. Використовується для лікування гонореї та хронічного циститу. Усуває інтоксикацію при укусах змій і скорпіонів.

Патала (Stereospermum suaveoleus) усуває нетравлення, зменшує набряки і кашель.

Шаліпарні (Desmodium gangeticum) має виражену жарознижуючу і потогінну дію. Рослина також багато алкалоїдною гумою, тому викликає тонізуючий ефект.

Прішніпарна (Uraria picta), завдяки багатому вмісту терпеноїдів і танінів, усуває кровотечі і зміцнює ендотелій судин. Також відзначені відхаркувальний і жарознижуючий ефекти.

Bpuxamu (Solanum indicum) чинить муколітичну, відхаркувальну, протиалергічну дію. Особливо ефективна для лікування бронхіальної астми. Усуває явища метеоризму і кишкові кольки. Виявлено також протипухлинний ефект. Містить алкалоїд солапідін, мукополісахариди і пектини.

Кантакарі (Solarium jaquini) стимулює синтез кортшостероїдів, статевих гормонів завдяки багатому вмісту карпестерола. Глюкоалкалоїд соланкарпін і солакарпідін усувають застійний кашель, вазомоторний риніт, кропив'янку. У цій рослині виявлено також помірний послаблюючий і сечогінний ефект.

Гокшура (Tribulus terrestris) є найвідомішою рослиною з групи коренів дашамула. Дуже багата солями кремнієвої кислоти, наявність яких перешкоджає утворенню каменів в нирках. У Гокшура знайдені речовини, які надають виборчу протизапальну і бактеріостатичну дію на сечостатеву сферу. Нормалізує синтез насіння та його в'язкість. Підсилює потенцію. Перешкоджає розвитку хронічного простатиту і аденоми передміхурової залози.

Ашвагандха (Withania somnifera) містить гітостероли, є аналогом статевого гормону - тестостерону, тому використовується для корекції різних сексуальних розладів як у чоловіків, так і у жінок (в жіночому організмі тестостерон під впливом ферменту ароматази переходить в естрогени). Крім цього, завдяки алкалоїду сомніферіну, ця рослина є прекрасним тоніком, адаптогеном і антистресовим засобом. З віком, в силу порушення обміну речовин і старіння ендокринної, серцево-судинної і дихальної систем, порушується нормальний процес окислення глюкози. Тому з однієї молекули глюкози утворюються тільки 2 молекули АТФ (основного енергетичного субстрату клітин). Сомніферін переводить окислення глюкози на аеробний шлях навіть в тканинах, що зазнають гіпоксії. У результаті з однієї молекули глюкози утворюються 38 молекул АТФ. Крім того, сомніферін усуває надлишки молочної та піровиноградної кислот, синтезуючи з них глікоген в печінці і м'язах, а також підсилює розпад жирів, використовуючи їх як додаткове джерело енергії. Таким чином, ашвагандха усуває хронічну втому і тканиний ацидоз. У сомніферіна виявлено ще один важливий ефект - здатність зберігати депо серотоніну і дофаміну в гіпоталамусі та інших підкоркових центрах. Це перешкоджає надмірному збудженню і виснаженню нервової системи. Ашвагандха запобігає передчасному настанню клімаксу і такої неприємної патології, як паркінсонізм.

Шатавари (Asparagus racemosus) украй багата стероїдними сапонінами, що надають гормоноподібну дію. Омолоджує жіночу статеву систему. Підсилює вироблення грудного молока, нормалізує місячний цикл, підвищує здатність до запліднення яйцеклітин. Підсилює перехід естрадіолу в естрол, тим самим запобігаючи виникненню фіброміом і мастопатій. Перешкоджає накопиченню дегидротестостерона, який у літніх чоловіків викликає розростання передміхурової залози. У Шатавари знайдений алкалоїд аспарагін, що підсилює серцевий викид і зменшує частоту серцебиття і артеріальний тиск. Крім того, рослина багата біофлавоноїдами, які запобігають ушкодженню клітинних мембран.

Бхуміамла (Phyllanthus amarus), завдяки високому вмісту філлантіна і гіпофіллантіна, має виражену жовчогінну та гепатопротекторну дію. Підсилює захоплення клітинами печінки холестерину і глюкози. Тому використовується не тільки для лікування різної патології печінки, а й для запобігання атеросклерозу, цукрового діабету II типу (інсуліннезалежного). Також бхуміамла застосовується в комплексному лікуванні системних шкірних захворювань: псоріазу, нейродерміту і екземи. Виявлено у цієї рослині і протипаразитарні властивості.

Бамбук (Bambusa arundinaceae) використовується, в основному, внутрішня, молочна частина кори бамбука, звана табашіром ( "бамбукова манна"), оскільки вона є одним з найбагатших природних джерел кремнієвої кислоти. Завдяки цьому табашір запобігає утворенню каменів у жовчному міхурі і нирках. Крім того, бамбук містить велику кількість мукополісахаридів і протеолітичних ферментів. Тому в Аюрведе він використовується також як бронхолітичний відхаркувальний засіб. Табашір усуває запальні процеси в дихальній системі, зміцнює і омолоджує легеневу систему.

Піппалі (Piper longum) є хорошим стимулятором травних залоз, усуває нетравлення, метеоризм, запори, поганий апетит; видаляє надлишки слизу з організму. Завдяки поєднанню алкалоїду пиперина разом з лікарськими смолами і полісахаридами, піппалі в мінімальних дозах нормалізує функцію шлунка (навіть при підвищеній кислотності, незважаючи на його гострий смак), усуває застої в печінці і дихальній системі.

Бала (Sida Cordifolia) містить в мінімальній кількості алкалоїд ротундіфолін, дуже близький за своєю хімічною будовою з ефедрином. Він підвищує тонус центральної нервової системи, збуджує судинний і дихальний центри довгастого мозку, підсилює серцевий викид, знімає бронхоспазм. До складу бали входять також фітостероли, що підсилюють процеси анаболізму, особливо м'язової і кісткової тканини. Крім того, з рослини виділені природні антибіотики, що пригнічують розмноження гонококів, дизентерійних паличок (шигел).

Шафран (Crocus sativus) украй багатий крокетінамі, які є високоактивними глікозидами. Вони стимулюють регенерацію клітин печінки, підсилюють гемопоез (синтез клітин крові), нормалізують метаболізм естрогенів (прискорюють перехід естрадіолу в естрол), запобігаючи розвитку ендометріозу, фіброміом, ерозій шийки матки.

Гудучі (Tinospora cordifolia) має здатність очищати кров від ами (продуктів неповного метаболізму), імунних комплексів, токсинів, що виділяються патогенною мікрофлорою. Таку дія пов'язують з присутністю в рослині берберина і тіносіоріна.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Продукція для здоров'я - біологічно активні добавки, БАДи, косметика НСП NSP, масла, прибори
(основний офіс)

01001, Україна, Київська, Київ, вул. Теліги Олени, будинок 13/14
  • +38 (093) 59207XX
 

Статті компанії

Навіщо організму потрібен кальцій?

14 листопада 2013 в 14:30
 

Кальцій - одна з основ організму, завдяки яким може існувати людина. Наш кальцій можна порівняти з фундаментом будівлі або коренем великого дерева.

 
 

Наша печінка: що вона любить?

14 листопада 2013 в 10:45
 

Ми всі знаємо, що печінка - один з найважливіших органів людини. А чи добре ми представляємо, яку роль виконує печінка в нашому організмі? Як ії підтримати?

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create