Хондроїтина сульфат NSP
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 00004971
 

Опис Хондроїтина сульфат NSP

Хондроїтина сульфат (Хондроітина сульфат, Chondroitin Sulfate) бад компанії NSP/НСП, виробництво США, сертифікований МОЗ України.

Форма випуску: 60 капсул.

Властивості:

  • Запобігає руйнуванню скелета;
  • Допомагає при різних пошкодженнях кісткової тканини;
  • Зменшує больові відчуття, запалення і напругу в суглобах;
  • Підвищує, у поєднанні з вітаміном С, утворення колагену;
  • Є ентеральним косметичним засобом.

Хондроїтин сульфат - це високомолекулярний полісахарид, який відноситься до групи глікозаміногліканів (або протеогліканів), він ініціює процес фіксації сірки в процесі синтезу хондроїтинсірчаної кислоти, що у свою чергу, сприяє відкладенню кальцію в кістках.

Хондроїтин сульфат сприяє активній регенерації хряща. Він є хондропротективним засобом ("хондропротеція" - означає захист хряща).

Особливістю цього препарату є його здатність збереження води в товщі хряща у вигляді водних порожнин (мікропростори - водні подушки), що створюють хорошу амортизацію і поглинають удари, що у результаті підвищує міцність сполучної тканини. Важливою дією хондроїтину сульфату є його здатність пригноблювати дію специфічних ферментів, руйнуючих сполучну тканину, у тому числі лізосомальних ферментів, що вивільняються в результаті руйнування хондроцитів (еластаза, пептидаза, катепсин, інтерлейкин-1 та ін.).

Хондроїтин сульфат, як і глюкозамін, має протизапальну і анальгізуючу дію, зменшує болі в суглобах і хребті в стані спокою і при ходьбі. Регулярне його вживання знижує, а інколи і повністю усуває необхідність прийому нестероїдних протизапальних засобів. А це означає поліпшення якості життя хворих, багато років страждаючих різними захворюваннями суглобів і хребта.

Хондроїтин сульфат необхідний також при будь-яких патологічних процесах сполучної тканини, не лише хряща, але і сухожиль, в'язок і, звичайно, шкіри. Тому не лише спортивні медики повинні мати хондроїтин сульфат в своєму арсеналі, але і грамотні дерматологи і косметологи, на жаль, останні дуже рідко звертаються до косметичних засобів для вживання.

Хондроїтин сульфат також як вітаміни А, В, C, Е, можна назвати ентеральними косметичними препаратами. При всіх цих перевагах в хондроїтині сульфату є ще одна перевага - він абсолютно безпечний.


Для здобуття оптимального ефекту рекомендується прийом 800 міліграм Хондроїтин сульфату в день (вага тіла до 60 кг) і 1200 міліграм (при вазі більше 60 кг). Час настання ефекту можна спостерігати зазвичай через 2-8 тижнів від початку лікування. Курс лікування, що рекомендується, 2-3 - місяця.

Склад 1 капсула Хондроїтину Сульфату:

Хондроїтин Сульфат - 323мг

Вживання Хондроїтину Сульфату:

по 1 капсулі 2 рази в день під час їди. Зберігати в сухому, прохолодному місці. Для посилення ефекту рекомендується поєднувати прийом Хондроїтин Сульфат з препаратами Глюкозамін, Омега-3, Кальцій Магній Хелат, Остео Плюс. Для здобуття оптимального ефекту рекомендується прийом 800 міліграм хондроітин сульфату в день (вага тіла до 60 кг) і 1200 міліграм (при вазі більше 60 кг). Час настання ефекту наголошується зазвичай через 2-8 тижнів від початку лікування. Курс лікування, що рекомендується, 2-3- міс. 

Протипоказання Хондроїтину Сульфату:

не рекомендується приймати при індивідуальній непереносимості продукту і підвищеної кровоточивості.

+38-050-352-42-03, 093-592-07-83, 044-360-10-47

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Продукція для здоров'я - біологічно активні добавки, БАДи, косметика НСП NSP, масла, прибори
(основний офіс)

01001, Україна, Київська, Київ, вул. Теліги Олени, будинок 13/14
  • +38 (093) 59207XX
 

Статті компанії

Навіщо організму потрібен кальцій?

14 листопада 2013 в 14:30
 

Кальцій - одна з основ організму, завдяки яким може існувати людина. Наш кальцій можна порівняти з фундаментом будівлі або коренем великого дерева.

 
 

Наша печінка: що вона любить?

14 листопада 2013 в 10:45
 

Ми всі знаємо, що печінка - один з найважливіших органів людини. А чи добре ми представляємо, яку роль виконує печінка в нашому організмі? Як ії підтримати?

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create