Індол-3-карбінол NSP
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 00004975
 

Опис Індол-3-карбінол NSP

Індол-3арбінол (Indol 3 carbinol, индол-3-карбінол) бад компанії NSP/НСП, виробництво США, сертифікований МОЗ України, міжнародні сертифікати GMP, FDA.

Форма випуску: 60 капсул.

Властивості:

  • Сприяє знешкодженню отрут, у тому числі тих, що володіють проканцерогенними і канцерогенними властивостями;
  • Знижує загрозу розвитку ряду гормонозалежних пухлин;
  • Зупиняє зростання пухлинних кліток, інфікованих вірусом папіломатозу людини;
  • Є природним антиоксидантом, що уповільнює процеси старіння.

Ще в 1992 році було достовірно встановлено наявність зворотної залежності між високим рівнем споживання овочів сімейства хрестоцвітних (різні види капусти, редис, ріпа, бруква) і частотою виникнення пухлин тонкого і товстого кишечника, а також пухлин грудної залози і матки у жінок та раку простати у чоловіків. Вважається, що для отримання сприятливого ефекту необхідне вживання більше 900 грам листової зелені щодня.

До теперішнього часу з рослин сімейства хрестоцвітних вдалося виділити індоли, що володіють протипухлинною дією: аскорбиген, індол-3-карбінол, диіндолилметан, а також ізотиоционати, найбільш активним з яких є сульфорафан.

Індол-3-карбінол і аскорбиген підвищують активність ферментів I-ї фази детоксикації (Р-450 залежних ферментів кліток печінки, товстого і тонкого кишечника) в десятки разів. Особлива роль належить диіндолилметану. Ця речовина сприяє апоптозу інфікованих вірусом папіломатозу пухлинних кліток.

Indole-3-Carbinol - комплексний препарат, до складу якого входять ці біологічно активні речовини, з гарантованим вмістом індол-3-карбінолу - 100 міліграм.

Індол-3-Карбінол запобігає також утворенню небезпечних метаболітів в процесі перетворення жіночих статевих гормонів -естрогенів. Індол-3-Карбінол блокує утворення 16-С-гидроксиестрона, який, міцно зв'язуючись з естрогенозалежними рецепторами, викликає некеровані проліферативні процеси, в той же час будучи канцерогеном по відношенню до ряду органів: репродуктивних органів не лише жінок (перш за все - матки та молочної залози), але і репродуктивних органів чоловіків, шлунково-кишковому тракту, підшлункової та щитовидної залози.

 

Інша дія цього препарату полягає в зсуві співвідношення метаболитов жіночих статевих гормонів естрогену на користь утворення 2-С-гідроестрона, що призводить до гальмування розвитку вірусу папіломатозу людини і припиняє формування папіломатозных утворень, схильних до інфільтративного зростання і малигнизації. Органами - мішенями для вірусу папіломатозу людини є молочна залоза, органи аногенітальної області (переданальная область, вульва, піхва, шийка матки), а також слизова оболонка гортані й бронхіального дерева.

У ряді країн досвід вживання препаратів, що містять біологічно активні речовини, виділені з рослин сімейства хрестоцвітних налічує вже більше 10 років. Їх вживання дало добрі результати для профілактики й лікування раку шийки матки, поширення якого у жінок, що живуть у великих містах, набуває характеру епідемії (щороку в світі реєструється близько півмільйона нових випадків захворювань, практично всі з них пов'язано з інфікуванням ВІЛ).

Раціонально використовувати цей фітокомплекс при фіброзно-кістозній мастопатії. Чудові результати дало також використання цих препаратів при рецидивуючому папіломатозі гортані у дітей (у тому числі і після оперативного лікування).

Здатність Індол-3-Карбінолу підвищувати ефективність роботи систем детоксикації дозволяє використовувати його як засіб, що уповільнює процеси старіння.

За наявності унікальних властивостей Індол-3-Карбінолу не має серйозних побічних дій, що робить цей препарат незамінним для тривалого вживання, як для профілактики, так і для лікування.

Склад Індолу (1 капсула 535 міліграм):

суміш порошку квіток і паростків брокколі з вмістом індол-3-карбінолу не менше 110 міліграм.

Застосуванн Індолу:

дорослим приймати по 1 капсулі 2 рази в день під час їди. Зберігати при t° не вище 25°С.

Протипоказання Індолу:

не рекомендується приймати вагітним і годуючим жінкам, при індивідуальній непереносимості продукту.

+38-050-352-42-03, 093-592-07-83, 044-360-10-47

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Продукція для здоров'я - біологічно активні добавки, БАДи, косметика НСП NSP, масла, прибори
(основний офіс)

01001, Україна, Київська, Київ, вул. Теліги Олени, будинок 13/14
  • +38 (093) 59207XX
 

Статті компанії

Навіщо організму потрібен кальцій?

14 листопада 2013 в 14:30
 

Кальцій - одна з основ організму, завдяки яким може існувати людина. Наш кальцій можна порівняти з фундаментом будівлі або коренем великого дерева.

 
 

Наша печінка: що вона любить?

14 листопада 2013 в 10:45
 

Ми всі знаємо, що печінка - один з найважливіших органів людини. А чи добре ми представляємо, яку роль виконує печінка в нашому організмі? Як ії підтримати?

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create