Кальцій Магній Хелат NSP
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 00005169
 

Опис Кальцій Магній Хелат NSP

Кальцій Магній хелат (Кальций магний хелат, Calcium Magnesium Сhеlate) бад компанії NSP, виробництво США, сертифікований МОЗ України, міжнародні сертифікати GMP, FDA.

Форма випуску: 200 таблеток.

Властивості:

  • Сприяє відновленню і формуванню кісткової тканини;
  • Укріплює стінки судин;
  • Нормалізує роботу нервової системи покращуючи проведення нервових імпульсів.

Гормональні зміни, незбалансоване живлення, низька рухова активність - все це наводить до браку кальцію в організмі, що, у свою чергу, може викликати захворювання кісткової системи. Приблизно третина жінок страждає від остеопорозу (крихкості кісток), тобто схильна до ризику переломів. Для зміцнення кісткової системи організму необхідне достатнє поступлення і засвоєння кальцію і магнію. Ці мінерали допомагають уникнути швидкого  послаблення кісткової тканини на початкових стадіях остеопорозу, особливо після менопаузи. Багаточисельні наукові й клінічні дослідження показують, що додаткове вживання кальцію допомагають поліпшити кісткову структуру.

Кальцій один з перших нутріцевтиків, який використовували в дієті. Він необхідний не лише для кісток і зубів, але і для нормального функціонування ензимів у засвоєнні жирів, протеїнів, в утворенні енергії, передачі нервових імпульсів, регуляції м'язових скорочень (в т.ч. серця), кровотворенні та здатності згущення крові, засвоєнні багатьох нутріцевтиків. Завдяки депонуванню кальцію в кістках, його рівень в крові завжди постійний.

Дефіцит кальцію призводить до наступної симптоматики: поганий стан зубів, затримка росту, пом'якшення кісток, остеопороз.

Остеопороз викликаний поступовою втратою кальцію кістковою тканиною, що веде до переломів, викривлення хребта, болів в спині і кістках.

Остеомаляція, демінералізація і розм'якшення кісток викликані неадекватним прийомом кальцію з їжею. Найкраща дорога, яка веде до ліквідації остеопорозу, - це спільний прийом кальцію, магнію, фосфору, вітаміну D з протеїнами.

Учені нутриціологи рекомендують прийом 800-1200 міліграм кальцію в день, залежно від віку і статі.

Дуже важливо вживати легко засвоювані форми кальцію (кальцію цитрат, кальцію аміноацидхелат, дикальцію фосфат).

Учені довели зв'язок низького рівня кальцію з підвищеним артеріальним тиском. Є дослідження, яке проводили хворим з гіпертонією, даючи їм 1500 міліграм кальцію впродовж 4-х років. В порівнянні з групою хворих, що приймали медикаментозне лікування, рівень  АТ у хворих, що приймали як дієтичну добавку кальцій, значно знизився.

Фосфор

Фосфор є складовою частиною кожної клітки і внутрішньотканевої рідини. Будучи тісно пов'язаним з кальцієм, його зайва або недостатня кількість також впливає на засвоєння один одного. Але ефективність його засвоєння набагато вища ніж у кальцію. Наприклад, 70% прийнятого фосфору засвоюється, тоді як кальцію лише 20-28% (залежно від форми кальцію). Фосфор необхідний для вироблення енергії засвоєння жирів, переробки протеїнів і вуглеводів, а також для регуляції рН внутрішнього середовища організму.

Магній
Магній - складова частина багатьох ферментних систем, які регулюють прохідність поживних речовин через клітинну мембрану. Магній бере участь в нормальній роботі нервової та м'язової систем. Доза магнію, що рекомендується, щодня складає 280-350 міліграм. Дефіцит цього елементу призводить до анорексії, стомлення, роздратування, м'язових сіпань або тремора, безсоння. При більш вираженому дефіциті бувають м'язові спазми, зменшення частоти сердечних скорочень, занепокоєння, дезорієнтація, відсутність апетиту, апатія, нудота, блювота.

Магній відомий як антистресовий мінерал з антиспастичною (спазмолітичною) дією,  дія якого дуже важлива для серця щодо попередження спазмів коронарних артерій. Низький рівень цього мінералу веде до психічних проявів. Дослідження 165 хлопчиків з депресією, порушенням сну, шизофренією показало низький рівень магнію в крові.

Вітамін Д

Основна функція цього вітаміну полягає в метаболізмі кальцію і фосфору в організмі. Він необхідний при абсорбції цих мінералів з кишечника і засвоєння їх в кістковій тканині. Також його функція важлива для рівня рН крові, що у свою чергу впливає на засвоєння і вихід кальцію з кісткової тканини. Окрім цього він регулює рівень амінокислот в крові, аби надлишок їх не виділявся через нирки. Дефіцит цього вітаміну у дітей призводить до рахіту. Остеопороз, остеомаляція і гіпокальціємія трапляється у дорослих при неадекватному поступлені вітаміну Д. У організмі вітамін Д утворюється за допомогою сонячних променів. Дуже важко визначити експозицію сонячної дії, аби доза вітаміну Д була 400 од/день, як рекомендують. Краще всього отримувати вітамін Д з риб'ячого жиру. Ця формула містить вітамін Д з натурального риб'ячого жиру. Останні дослідження вітаміну Д визначили його додаткову роль. Кальцій з вітаміном Д мають також протипухлинні властивості. Вітамін Д показаний при лікуванні імунних порушень у тому числі при псоріазі. Низький рівень вітаміну Д пов'язаний з високим артеріальним тиском. Він також покращує самопочуття, м'язову силу, сезонну адаптацію.

Кальцій Магній Хелат допомагає відновленню і формуванню кісткової тканини, укріплює стінки судин, нормалізує роботу нервової системи.

Склад 1-ої пігулки Кальцій Магній Хелат:

Кальцій (хелат,цитрат) - 250 міліграм;
Магній (хелат,оксид) - 125 міліграм;
Фосфор (хелат) - 100 міліграм;
Вітамін D (риб'ячий жир) - 133 ME.

Вживання Кальцію Магнію Хелату:

по 1 пігулці 1-2 рази в день під час їди. Зберігати в сухому прохолодному місці.

В схемах підтримки суглобів, костей комбінувати прийом Кальцію з препаратами: Глюкозамін, Хондроїтін, Метилсульфонілметан.

+38-093-592-07-83, 050-352-42-03, 044-360-10-47

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Продукція для здоров'я - біологічно активні добавки, БАДи, косметика НСП NSP, масла, прибори
(основний офіс)

01001, Україна, Київська, Київ, вул. Теліги Олени, будинок 13/14
  • +38 (093) 59207XX
 

Статті компанії

Навіщо організму потрібен кальцій?

14 листопада 2013 в 14:30
 

Кальцій - одна з основ організму, завдяки яким може існувати людина. Наш кальцій можна порівняти з фундаментом будівлі або коренем великого дерева.

 
 

Наша печінка: що вона любить?

14 листопада 2013 в 10:45
 

Ми всі знаємо, що печінка - один з найважливіших органів людини. А чи добре ми представляємо, яку роль виконує печінка в нашому організмі? Як ії підтримати?

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create