Мега Хелл (мега хел, Mega-Chel) вітаміни NSP
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 00005269
 

Опис Мега Хелл (мега хел, Mega-Chel) вітаміни NSP

Мега Хелл (мега хел, Mega-Chel, вітамінні комплекси, натуральні вітаміни) компанії NSP/НСП, виробництво США, сертифікований МОЗ України.

Форма випуску: 120 таблеток.

Властивості:

  • Благотворно впливає на загальний стан здоров'я, покращує фізичне та психічне самопочуття;
  • Підсилює опірність організму несприятливій дії середовища;
  • Укріплює імунну систему, сприяє профілактиці інфекційних захворювань;
  • Стимулює обмін речовин;
  • Збільшує опірність організму стресам, попереджає депресії;
  • Сприяє виведенню з організму солей важких металів та інших токсичних речовин;
  • Заповнює нестачу вітамінів та мінералів, яка викликана фізичною й розумовою роботою, неякісним харчуванням;
  • Зменшує негативні наслідки куріння та вживання алкоголю.

Уявлення про здоровий спосіб життя нерозривно пов'язане з правильним харчуванням, і, перш за все, з вживанням вітамінів та мікроелементів. Сучасна медицина широко використовує вітаміни в профілактиці й лікуванні захворювань. Вітаміни беруть активну участь у всіх життєво важливих функціях, організму. Недолік навіть одного вітаміну представляє серйозну небезпеку.

 

Якщо Ви палите, можете бути упевнені, що маєте недостачу вітаміну С; якщо Ви вживаєте спиртні напої, то організм втрачає вітаміни Bl, B6 і фолієву кислоту.

Забруднення довкілля підвищує потребу Вашого організму у вітамінах.

Декілька слів про розчинні в жирах вітаміни (А, Е, D, K).

Бета-каротин - провітамін вітаміну А. Організм людини використовує бета-каротин для синтезу цього вітаміну. Він проявляє виражений антиоксидантний ефект, сприяє зниженню ризику розвитку онкологічних та інших захворювань, що виникають у зв'язку з негативною екологічною дією на людину; активізує функції лейкоцитів і сприяє завдяки цьому профілактиці інфекційних і простудних захворювань. Активність бета-каротину в 2 рази нижча за активність вітаміну А.

Вітамін А (ретинол) в організмі може синтезуватися з провітамінів, що відносяться до групи каротиноїдів (наприклад, бета-каротин). Має рідку для вітамінів здатність накопичуватися в організмі. Впливає на сексуальну функцію чоловіків і жінок, сприяє виробленню статевих гормонів. Дефіцит вітаміну А підвищує кількість простудних захворювань, призводить до ороговіння шкірних покривів, особливо в області суглобів, знижує гостроту смеркового зору ("куряча сліпота"), супроводиться повільним загоєнням ран, слизистих оболонок, швидкою стомлюваністю.

Вітамін D в організмі людини може синтезуватися під впливом достатньої кількості сонячних променів. Має антирахітичну дію, оскільки є головним регулювальником фосфорно-кальцієвого обміну. Сприяє засвоєнню кальцію з раціону. Підвищений вступ вітаміну D з їжею небезпечний для життя.

Вітамін K (філохінон) в невеликих кількостях синтезується мікрофлорою товстого кишечника. Бере участь в процесах згортання крові. Недоcтача вітаміну K виявляється частими розривами дрібних кровоносних судин (капілярів) і утворенням синяків. Цей вітамін бере участь також в реалізації функції м'язів, сприяє посиленню перистальтичної активності шлунку і кишечника, бере участь у внутріклітинному диханні, підтримує функцію печінки і серця.

Вітамін Е (Токоферол) володіє антиоксидантною дією на внутріклітинні ліпіди, зменшує їх окислення і попереджає їх руйнування. Впливає на функцію статевих та інших ендокринних залоз, діяльність м'язів, сприяє засвоєнню жирів, вітамінів А і D, бере участь в обміні білків і вуглеводів. Вітамін Е захищає еритроцити від гемолізу. Недостача вітаміну Е прискорює старіння, викликає захворювання серця, розвиток анемії, пониження статевої потенції у чоловіків, а також призводить до дистрофії м'язів, в яких знижується кількість основного білка, - міозину, і він замінюється на колаген.

Водорозчинні представлені вітамінами Р, РР, C та ін.

Вітамін Р (біофлаваноїди). До складу біофлаваноїдів входять: цитрин, гес-неридін, кверцетин, ериодиктіол, катехіни, цианідії та ін. Вітамін Р нормалізує і підтримує структуру, еластичність, функцію і проникність кровоносних судин, попереджає їх склеротичне враження, сприяє збереженню нормального тиску крові, проявляє протизапальну і антиалергічну дію, сприяє розширенню судин, має протинабрякувальну й м'яку спазмолітичну дію. Висловлюється думка, що вітамін Р може м'яко стимулювати функцію кори надниркових залоз і, тим самим, збільшувати синтез глюкокортикоїдів, що мають лікувально-профілактичну дію при багатьох станах.

Вітамін РР (Ніацин, нікотинова кислота). Добова потреба здорової дорослої людини в цьому вітаміні складає близько 20 міліграм. Ніацин сприяє засвоєнню білка з рослинної їжі, тому важливий в харчуванні людей, які не вживають м'яса, риби, птиці, знаходяться на тривалому голодуванні та постах. Він бере участь і в обміні вуглеводів, сприяє нормалізації шлункової секреції, підсилює перистальтику шлунку, прискорює евакуацію з нього харчових мас, стимулює секреторну функцію підшлункової залози, підвищуючи в її секреті вміст трипсину, амілази, ліпази, активізує функціональну активність печінки, сприяє кровотворенню.

Недостача вітаміну РР призводить до розвитку дерматитів і появи симптомів, що свідчать про порушення функції шлунково-кишкового тракту: нудоти, зниження апетиту, неприємних симптомів і відчуттів в області шлунку; можуть розвинутися пронос, різка слабкість, зниження пам'яті, втрата ваги. При його дефіциті також страждають нервова й інші системи організму.

Вітамін С (аскорбінова кислота). Цей вітамін бере участь у всіх видах обміну речовин. Він забезпечує нормальну проникність стінок капілярів, підвищує їх міцність і еластичність; бере участь в синтезі стероїдних гормонів кори надниркових залоз, гормонів щитовидної залози; стимулює функцію кліток, що синтезують колаген; сприяє зміцненню кісткової тканини й зубів. При його дефіциті настають підвищена стомлюваність, дратівливість, сонливість, збільшується ризик розвитку простудних захворювань, порушується обмін таких амінокислот, як Тирозин і фенілаланін, розвивається кровоточивість ясен, підвищується рівень холестерину в крові, знижується еластичність і механічна міцність капілярів, розвиваються себорея й інші порушення обміну речовин і функцій внутрішніх органів і систем.

Чому так важливо приймати препарати з як можна повнішим складом вітамінів і мінералів? Перш за все тому, що вітаміни й мінерали взаємно підсилюють дію один одного. Вітамін А і вітаміни групи В прекрасно взаємодіють з кальцієм, магнієм, цинком і фосфором. На їх ефективність також впливають мідь, залізо, калій і натрій. Залізо, натрій і кальцій збільшують активність вітаміну С. Цей вітамін прекрасно взаємодіє з магнієм, селеном, кальцієм і міддю. Селен, цинк, фосфор, калій, залізо, кальцій і марганець впливають на ефективність вітаміну Е. В даний час відомо декілька десятків таких зв'язків життєзабезпечення.

Дуже важливо приймати вітаміни в необхідних кількостях і пропорціях. Практично неможливо підібрати таку дієту, яка забезпечила б людину всім необхідним. Наша сьогоднішня їжа не містить достатньої кількості вітамінів і мінералів. Завдяки вітамінно-мінеральному комплексу Мега-Хел від NSP можна вберегтися від безлічі недуг, що виникають в умовах сучасної цивілізації, яка таїть в собі величезну кількість небезпек.

Кофермент Q10 - джерело життєвої енергії, яке укріплює серце, стимулює імунну систему, знижує кров'яний тиск, володіє антиоксидантними властивостями. Це каталізатор білкового походження, який, подібно до гормонів і вітамінів, прискорює і спрямовує в необхідне русло біохімічні процеси, що відбуваються в організмі.

Кофермент Q10 відповідає за вироблення 95% клітинній енергії, споживаній організмом.

Склад 3-х пігулок Мега-Хел:

Вітамін A -10000 ME;
Вітамін С - 1000 міліграм;
Вітамін D - 162,5 ME;
Вітамін Е - 100 ME;
Вітамін В1 -50 міліграм;
Ніацип - 25 міліграм
Вітамін В6 - 37,5 міліграм;
Фолієва кислота - 100 мкг;
Вітамін В12 - 62,5 міліграм;
Біотип - 25 мкг;
Вітамін В2 - 12,5 міліграм;
Пантотенова кислота - 125 міліграм;
Інозитол - 10 мкг;
Кальцій - 100 міліграм;
Хром - 50 мкг;
Мідь - 62,5 мкг;
Йод -31,5 мкг;
Залізо - 2,5 міліграм;
Магній - 100 міліграм;
Марганець - 1,25 міліграм;
Селен - 62,5 мкг;
Цинк - 7,5 міліграм;
Фосфор- 72,5 міліграм;
Амінокислоти:
L-цистеїн - 187,5 міліграм;
L-метеонін - 44 міліграми;
ПАБК (пара-амінобеточна кислота) - 62,5 міліграм;
Кофермент Q10 - 2,5 міліграм

Інші інгредієнти: цитрусовий біофлавоноїд, гінкго білоба, глід, целюлоза, стеаринова кислота (рослинна), діоксид кремнію.

Застосування Мега Хел:

приймати по 1 пігулці 2-3 рази в день під час їди.

Інші вітамінні комплекси NSP: Супер комплекс, Ти эн ти, Нутри калм.

Протипоказання Мега Хел:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту, не рекомендується вагітним і годуючим жінкам; при захворюваннях печінки і нирок, виразці шлунку, сечокам'яній хворобі та гіпертиреозі проконсультуватися у лікаря.

+38-050-352-42-03, 093-592-07-83, 044-360-10-47

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Продукція для здоров'я - біологічно активні добавки, БАДи, косметика НСП NSP, масла, прибори
(основний офіс)

01001, Україна, Київська, Київ, вул. Теліги Олени, будинок 13/14
  • +38 (093) 59207XX
 

Статті компанії

Навіщо організму потрібен кальцій?

14 листопада 2013 в 14:30
 

Кальцій - одна з основ організму, завдяки яким може існувати людина. Наш кальцій можна порівняти з фундаментом будівлі або коренем великого дерева.

 
 

Наша печінка: що вона любить?

14 листопада 2013 в 10:45
 

Ми всі знаємо, що печінка - один з найважливіших органів людини. А чи добре ми представляємо, яку роль виконує печінка в нашому організмі? Як ії підтримати?

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create