Протеаза плюс (ферментний комплекс, Protease plus) бад NSP

Протеаза плюс (ферментний комплекс, Protease plus) бад NSP
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 00005359
 

Опис Протеаза плюс (ферментний комплекс, Protease plus) бад NSP

Протеаза плюс (ферментний комплекс, Protease plus) бад компанії NSP/НСП, виробництво США, сертифікований МОЗ України.

Форма випуску: 90 капсул.

Властивості:

  • Заповнює дефіцит протеолітичних ферментів;
  • Покращує розщеплювання і засвоєння білків;
  • Нормалізує мікрофлору шлунково-кишкового тракту;
  • Має протизапальну і протинабряклу дію;
  • Володіє імуномодулюючою дією;
  • Покращує регіональну мікроциркуляцію і прискорює процеси регенерації.

Компанія NSP розробила унікальний ферментний комплекс "Протеаза Плюс". Він підсилює процеси ферментації білка у всіх структурах і тканинах організму, у тому числі переварювання їжі. "Протеаза Плюс" разом з комплексом "Травні ферменти" може бути використаний для високоефективної системної ензимотерапії. До складу комплексу "Протеаза Плюс" входить не лише високоактивний фермент протеаза, але також мікромінеральний комплекс, отриманий з рослинних джерел.

Ферменти є невід'ємною частиною будь-якої біохімічної реакції, яка відбувається в організмі. Само значення слова "фермент" зазвичай асоціюють з процесом переварювання їжі. Проте, окрім цього, специфічні ферменти забезпечують також інші життєво важливі процеси: накопичення енергії, засвоєння кисню, а також здійснюють багаточисельні метаболічні процеси усередині кожної клітки.

Ферменти мають білкову структуру. З віком наш організм виробляє все менше ферментів. На синтез ферментів також впливають шкідливі чинники середовища, інфекції, дефіцитні стани (недолік в їжі білка, мікроелементів, вітамінів).

Ферменти, які розщеплюють білки до амінокислот, називають протеолітичними ферментами (протеази). Якщо в кишечнику відбувається неповне розщеплювання білкових молекул, то ці "недорозщеплені" фрагменти всмоктуються в кров, порушуючи не лише метаболічні процеси, але негативно впливаючи на імунітет.

У 70-і роки минулого століття з'явився новий напрям в медицині - системна ензимотерапія, успіхи якої сталі можливі після проведення ряду фундаментальних досліджень, у тому числі по можливостях резобції (всмоктування) в кишечнику макромолекулярних субстанцій. У комплексній терапії різних захворювань вже декілька десятиліть успішно застосовуються протеолітичні ферменти, чим досягається скорочення термінів лікування. Їх висока ефективність обумовлена вираженим протизапальним, протинабряклим, іммуномодулюючими фібринолітичними й некролітичними діями, а також здатністю покращувати регіональну мікроциркуляцію і прискорювати регенеративні процеси.

Треба також мати на увазі, що процеси руйнування і відновлення тканин при різних деструктивних захворюваннях також відбуваються за участю протеолітичних ферментів. Тому вживання комплексу "Протеаза Плюс" рекомендується при захворюваннях, пов'язаних з деструкцією хряща (артроз, артрити, остеохондроз), гнійні й запальні захворювання (бронхіт з рясною мокротою, плеврит, нагноєння рани, трофічні виразки та ін.). Вживання Протеази Плюс в лікуванні хворих з синдромом діабетичної стопи у декілька разів знижує частоту некротичних ускладнень, а, отже, ампутації. Сучасне лікування хронічного простатиту (особливо затяжних випадків) передбачає вживання системної ензимотерапії.

У стадії вивчення знаходиться також питання про дію протеолітичних ферментів на формування сполучної тканини. Деякі автори докладають про нечисленні, але успішні спостереження вживання ферментної терапії при фіброзно-кістозній мастопатии, спайкової кишкової непрохідної. З'явилися повідомлення про застосування системної ензимотерапії при лікуванні вітіліго. Хоча ще не йдеться про повне лікування, але в більшості випадків наголошується стабілізація процесу і репигментация шкіри. Все ширше упроваджуються принципи лікування СЕ в ортопедію і травматологію.

Протеаза Плюс, окрім вищезгаданих властивостей володіє здатністю активувати макрофаги й імунні клітки-кілери, що виправдовує вживання комплексу при імунодефіцитних станах і в онкології. Незастосування системної ензимотерапії у онкологічних хворих на Заході розцінюється як порушення прав пацієнта на можливість лікування. Західні онкологи переконалися в тому, що ензимні препарати не викликають жодних істотних побічних ефектів і можуть бути використані у високих дозах протягом довгого часу на всіх стадіях розвитку злоякісних новоутворень - від профілактики до підтримки організму в період хіміотерапії або проведення опромінення, а також полегшення стану хворих в термальній стадії. Це дозволяє зробити висновок, що системна ензимотерапія є новим, дієвим підходом до профілактики і лікування злоякісних утворень.

Форма випуску Протеаза Плюс:

флакон з полімерного матеріалу, що містить 90 желатинових капсул по 500 міліграм.

Склад 1-ої капсули Протеаза Плюс:

Суміш протеолітичних ферментів-протеаз (різної активності);
Протеаза 3.0, Протеаза 4.5, Протеаза 6.0 - 203 міліграми;
Бентоніт - 100 міліграм;
Рослинне волокно з буряка - 197 міліграм;
Протеазна активність 60 000 од.

Застосування Протеаза Плюс:

 як добавка до їжі дорослим приймати по 1 -3 капсули в день під час їди. Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання Протеаза Плюс:

індивідуальна непереносимість продукту.

+38-050-352-42-03, 093-592-07-83, 044-360-10-47

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Продукція для здоров'я - біологічно активні добавки, БАДи, косметика НСП NSP, масла, прибори
(основний офіс)

01001, Україна, Київська, Київ, вул. Теліги Олени, будинок 13/14
  • +38 (093) 59207XX
 

Статті компанії

Навіщо організму потрібен кальцій?

14 листопада 2013 в 14:30
 

Кальцій - одна з основ організму, завдяки яким може існувати людина. Наш кальцій можна порівняти з фундаментом будівлі або коренем великого дерева.

 
 

Наша печінка: що вона любить?

14 листопада 2013 в 10:45
 

Ми всі знаємо, що печінка - один з найважливіших органів людини. А чи добре ми представляємо, яку роль виконує печінка в нашому організмі? Як ії підтримати?

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create