Замброза (Zambroza) бад NSP
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 00005373
 

Опис Замброза (Zambroza) бад NSP

Замброза (Zambroza) бад компанії NSP (НСП), виробництво США, сертифікований МОЗ України.

Форма випуску: 458 мл.

Властивості:

  • Захищає всі системи організму людини від дії вільнорадикальних з'єднань ендогенного і екзогенного походження;
  • Надає підтримку імунній системі й знижує ризик розвитку запальних захворювань;
  • Підвищує працездатність і зберігає високий енергетичний потенціал на клітинному рівні, перш за все клітин головного мозку.

Замброза - фруктово-ягідний екзотичний енергетичний напій, який не просто є солодким соком, але і володіє дуже сильною антиоксиднтною дією. У США цей напій носить назву Thai Go. Але на зарубіжних ринках він має назву Zambroza (Замброза), при цьому склад абсолютно ідентичний.

Багато наукових досліджень показали, що запальний процес є першопричиною більшості патологічних станів, пов'язаних з порушенням здоров'я людини.

Зрозуміло, що профілактика й боротьба із запаленням допоможе багатьом зберегти здоров'я.

В принципі, запалення є складовою частиною захисної реакції організму на впровадження інфекційного агента або іншої патологічної дії.

Але інколи запальний процес виходить з-під контролю, і тоді запалення може заподіяти велику шкоду не лише органу або тканині, але і організму в цілому.

Хронічний запальний процес може стати причиною розвитку різних захворювань, у тому числі атеросклерозу коронарних артерій, хвороби Альцгеймера і навіть онкологічного захворювання.

Таким чином, якщо знайти ефективний засіб боротьби із запаленням, то можна вилікувати відразу декілька хронічних захворювань. І такий засіб розроблений компанією Natures Sunshine Products. Він успішно продається у всьому світі - це напій Замброза.

Він містить висококонцентровані соки екзотичних фруктів і всім відомих ягід, будучи абсолютно натуральним продуктом, що не містить штучних фарбників, консервантів і ароматичних засобів. У його склад входять наступні компоненти:

Мангустін (гарцинія мангостану) є дуже солодким екзотичним фруктом, якій практично не відомий в наших краях. Але в тропічних країнах гарцинію мангостану називають королевою тропічних фруктів. Свіжий фрукт має м'якоть перлинно-білого кольору, яка легко тане в роті і має тонкий і приємний смак. Фантастичним успіхом у гурманів користується десерт - мангустин в шампанські.

Мангустін має не лише потужний антиоксидантный потенціал, але також є інгібітором ферменту, що викликає запальну реакцію. Цей фермент називається циклооксигенеза (СОХ-2). Природні біологічно активні речовини, що містяться в екзотичному фрукті мангустин, блокуючи активність ферменту СОХ-2, знижують клінічні прояви запальної реакції: набряк, хворобливість, почервоніння, висока температура.

Концентрат чорниці також отримав усесвітнє визнання як сильний антиоксидант за рахунок присутності активного біофлавоноїда - антоцианозид. Клініцисти, перш за все, цінують ці речовини за позитивний вплив на зір і відновлення пам'яті в результаті поліпшення мікроциркуляції.

Крім того, ці біофлаваноїди запобігають агрегації тромбоцитів, що попереджає тромбоутворення. Вони перешкоджають руйнуванню головного структурного білка - колагену. А це не лише пружні і міцні судини, але і здорова, гладка шкіра. Тому в народній медицині вважалося, що чорниця продовжує молодість.

Червона малина також, як і чорниця, містить біофлавоноїд.

До речі, різне забарвлення ягід й інших плодів залежить від наявності різного біофлавоноїда або пігментів (наприклад, ціанідин диглюкозид дає відповідне забарвлення), які називаються антоціаніни.

Всі частини рослини містять також, органічні кислоти, головною з яких є саліцилова кислота. Малина має не лише таку ж дію на організм, як чорниця, але також володіє антигістамінним ефектом (знижує вироблення гістаміну). Це дуже важливо для попередження розвитку алергічних реакцій.

Китайська заманиха (дереза, вовча ягода) - плоди азіатського чагарника; декілька століть використовується на Сході в лікувальній меті при захворюваннях печінки й нирок. Ця рослина сприяє виробленню в організмі одного з найважливіших ферментів - антиоксидантів, який називається супероксид-дисмутаза (SOD).

Дереза володіє слабкою гіпотензивною дією, але здатна потенціювати дію гіпотензивних фармпрепаратів, також підсилює дію антидіабетичних засобів. Дереза пригноблює синтез холестерину, попереджає жирове переродження печінки, пригнічує зростання патогенної кишкової палички і розвиток кандидозу.

До складу напою Замброза входить суміш соків винограду різних марок (у тому числі, американський виноград - ла-бруска). Але у винограді цінною виявляється не лише м'якоть, але і екстракт його зерен і шкірки, який є джерелом високоефективного антиоксиданту-біофлавоноїда пікногенола.

Не менш цінним є екстракт зеленого чаю, що містить катехіни, здатні захищати від окислення ліпіди мембран і ядерні структури кліток (ДНК).

Обліпиха відноситься теж до сильних природних антиоксидантів. Вона містить вітаміни А, Е, C а також сприяє накопиченню в організмі ферменту SOD, що захищає клітки від дії вільних радикалів.

Останні дослідження показали високу ефективність екстракту яблука і його шкірки для підтримки адекватного рівня імунного захисту. Не даремно англійське прислів'я свідчить: "An apple а day keeps the doctor away", тобто: "той, хто з'їдає одне яблуко в день, не потребує докторів".

Напій Замброза був розроблений для захисту всіх систем організму людини від дії вільнорадикальних з'єднань ендогенного і екзогенного походження, він допомагає підтримувати імунну систему, енергетичний рівень, перш за все тонус нервової системи, знижує ризик розвитку запальних захворювань.

Прилив життєвої енергії - знайоме багатьом відчуття, зрівняне з відчуттям людини, яка добре виспалася і з нетерпінням чекає ранок, аби займатися улюбленою справою.

На жаль, більшість людей зустрічають світанок з іншими відчуттями: слабкість, сонливість, напруга і тривога, пригнічений настрій. Саме такий людям в першу чергу призначений цей дивний напій.

Це не просто приємний на смак напій це - еліксир молодості і здоров'я, який необхідно вживати кожній людині щодня!

Склад Замбрози:

Сік винограду американського (Vitis labrusca);
Сік винограду звичайного (Vitis vinifera);
Сік чорниці (Vaccinium corymbosom);
Сік малини звичайної (Rubus idaeus);
Сік плодів мангустина (Garcinia mangostana);
Екстракт обліпихи (Hippophae rhamnoides);
Екстракт шкірки винограду (Vitis Vinifera);
Екстракт дерези звичайної (Lycium babarum);
Екстракт кісточок винограду (Vitis vinifera);
Екстракт зеленого чаю (Camellia sinensis);
Яблучний сік (Malus domestica).

Вжавання Зампбрози:

Напій можна розбавляти водою, змішувати з іншими напоями і соками, а також пити не розбавленим. Бажано випивати 15-30 мл щодня для підтримки хорошого життєвого тонусу і здоров'я вашого організму.

Добре поєднувати Замброзу з додатковим прийомом вітамінів - антиоксидантів, які міститися в препаратах компанії NSP і, перш за все комплекси Вітамін С і Вітамін Е, Антиоксидант, Защитная Формула.

Протипоказання Замбрози:

відсутні.

+38-050-352-42-03, 093-592-07-83, 044-360-10-47

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Продукція для здоров'я - біологічно активні добавки, БАДи, косметика НСП NSP, масла, прибори
(основний офіс)

01001, Україна, Київська, Київ, вул. Теліги Олени, будинок 13/14
  • +38 (093) 59207XX
 

Статті компанії

Навіщо організму потрібен кальцій?

14 листопада 2013 в 14:30
 

Кальцій - одна з основ організму, завдяки яким може існувати людина. Наш кальцій можна порівняти з фундаментом будівлі або коренем великого дерева.

 
 

Наша печінка: що вона любить?

14 листопада 2013 в 10:45
 

Ми всі знаємо, що печінка - один з найважливіших органів людини. А чи добре ми представляємо, яку роль виконує печінка в нашому організмі? Як ії підтримати?

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create