Солстік Енерджі (Solstic Energy) NSP
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 00005388
 

Опис Солстік Енерджі (Solstic Energy) NSP

Солстік Енерджі (Solstic Energy) енергетичний напій компанії NSP (НСП), виробництво США, сертифікований МОЗ України.

Форма випуску: 30 пакетиків по 3,77г.

Властивості:

 • Забезпечує бадьорістю на тривалий період часу і не має побічних дій;
 • Підвищує життєвий тонус;
 • Сприяє поліпшенню кровопостачання мозку, поліпшенню пам'яті й концентрації уваги;
 • Сприяє виробленню енергії в тканинах організму без виснаження природних енергетичних запасів;
 • Прискорює гідроліз жирів і процеси метаболізму чим сприяє зниженню ваги;
 • Є альтернативою таким енергетичним напоям, як кава, кола, чай.

Ефективність дії Сослтік (енергетичного коктейлю) забезпечується завдяки рослинним компонентам і вітамінам: екстрактам зерен гуарани, шкірки червоного винограду, зеленого чаю, корейського женьшеню, вітамінам групи B.

Чого більш всього не вистачає сучасному людству? Звичайно ж, енергії! День за днем нас лякають виснаженням енергетичних ресурсів Землі. Але кожна людина - це теж маленька планета, мікрокосм, як говорили древні. Як же нам поповнити свої особисті запаси енергії? Всім відомі традиційні тонізуючі напої - чай і кава. Але зовсім недавно на прилавках магазинів з'явилася безліч загадкових «енергетичних продуктів», що обіцяють небачений прилив сил після їх вживання. Майже всі вони містять незвичайний інгредієнт - гуарану.

Гуарана - основний компонент Солстік (названа так по імені американського тубільного племені Guaranis), рослина Paullinia Cupana або Posorbilis сімейства Сапіндових (Sapindaceae), в дикому вигляді росте в басейні Амазонки: на півночі й заході Бразилії й у Венесуелі, є деревною вічнозеленою ліаною, яка приймає вертикальне або майже вертикальне положення, якщо виростає на відкритій місцевості. Її темні гілки обрамовані листям овальної форми із зубчиками по краях і квітками на коротких держаках, зібраними в суцвіття. Вже багато років в таких штатах як Бразилія, Пара, Гояс і Мату-Гросу гуарану вирощують і для промислових цілей.

Задовго до того, як Бразильські колонізатори відкрили для себе цю рослину, індійці вже знали її цінність. Коли європейські першовідкривачі вперше висадилися на берегах Південної Америки, вони були уражені фізичною активністю і прудкістю реакції тубільців. Незабаром вони виявили, що джерело невичерпної енергії індійців ховається в маленьких плодах гуарани.

З тих пір, як колонізатори зробили його своїм улюбленим напоєм, гуарана в Бразилії з кожним роком ставала все популярнішою, її навіть вважають панацеєю від багатьох недуг. У 1905-м року Бразільський лікар Луіс Перейра Баррету віддав хвалу тому, хто вперше виготовив цей напій і відмітив його корисні властивості, принісши тим самим величезну користь людям.

Місцеві індійці з давніх часів використовували плоди гуарани для приготування не лише тонізуючого, але і лікувального напою. Вони знали дійсну цінність цим плодам. Насіння, відокремлене від м'якоті, індійці подрібнювали і змішували з водою для здобуття тесту. З цього тесту вони виготовляли палички завдовжки до 15 сантиметрів і 2,5 сантиметра в діаметрі.

Продукт, добре відомий як гуарана, є 100% чистим натуральним порошком гуарани, отриманим з перетертого насіння. Порошок має злегка гіркуватий смак, але добре перемішується з фруктами і шоколадом для створення прекрасних напоїв. Також його можна змішувати з фруктами і шоколадом, додавати в сік або молоко, посипати під час сніданку на сухі пластівці.

На відміну від Бразилії, де гуарана є традиційним прохолодним напоєм, для нас цей продукт  поки-що - справжня екзотика.

Гуарана входить до складу безлічі БАД і лікарських препаратів, завдяки своїм унікальним лікувальним властивостям. Все більшої популярності набувають «енергетичні напої», до складу яких входить гуарана. Вони не лише смачні і прекрасно угамовують спрагу, але і відновлюють енергетичний баланс організму.

Багато прибічників напою з гуарани відзначають його лікувальні властивості, стверджуючи, що це не просто тонізуючий напій, але і заспокійливий засіб, що підтримує роботу серця, а також ефективні ліки проти артеріосклерозу. Вважається, що гуарана допомагає і при лікуванні дизентерії, мігрені і невралгії. Також насіння гуарани традиційно використовувалося для лікування жару, лихоманки, спазмів, як стимулянти, афродизіаки, для профілактики бактерійних інфекцій, зміцнюючі засоби.

Гуарана може допомогти при боротьбі з надлишковою вагою, оскільки притуплює відчуття голоду і сприяє руйнуванню жирових відкладень.

Насіння гуарани містить кристалічні субстанції, названі гуараніном, схожі з тиніном, що знаходиться в чаї, кофеїном з кави. Натуральна комбінація цих алкалоїдів має унікальний гармонійний баланс.

Крім того, в гуарані міститься 5,5% амідів, 7% ресину, 0,6% сапоніну й сліди амінокислот аденіну і гуаніну, натрію, магнію, калію, кальцію і вітаміну В1.

Ця рослина містить менш агресивний різновид кофеїну. Проте стимулюючий потенціал гуараніну в 2-5 разів вищий, ніж в кави.

Кофеїн, що знаходиться в гуарані засвоюється організмом поступово, діє м'яко, оскільки засвоюється організмом у зв'язку з дубильною речовиною таніном. Танін уповільнює всмоктування в організм гуаранина, тому гуарана, на відміну від кави, не дратує слизисті оболонки ЖКТ.

Перевага Солстіку перед кавою полягає ще і в тому, що він не засмічує організм, не вимиває кальцій і не приносить додаткових токсичних речовин. Крім того, натуральний кофеїн легко і повністю засвоюється, є відмінним джерелом енергії, особливо для нервової системи.

Продукт дає відчуття бадьорості, збільшує прудкість реакції, зніме втому, сприяє підвищенню тонусу, активізації розумової діяльності, покращує доставку кисню до клітин головного мозку. Також підсилює вироблення гормонів і травних ферментів. Він не впливає на адреналінову систему.

Тонізуюча дія гуарану продовжується набагато довше, ніж в кави, близько 6-8 годин, не призводячи при цьому до перезбудження. Крім того, жодного ефекту того, що звикається і залежності!

Червоний виноград також є корисним елементом Солстіку завдяки великому вмісту вітамінів, антоцианідинів, антоцианів, дигідрокверцетину, ресвератрола і найважливіших для метаболізму людського організму легко засвоєних солей мікроелементів - заліза, міді, кобальту і цинку, робить потужний благотворний вплив на всі процеси метаболізму в людському організмі, і забезпечують сильний антиоксидантний захист, регенерацію кліток печінки, захищають клітинні мембрани від руйнування під впливом несприятливих умов (інфекція, радіація, інтоксикація, зайві окислювальні процеси), нормалізує кров'яний тиск, стимулюють діяльність сердечного м'яза і покращують процеси кровотворення.

Цінні для здоров'я і фруктові органічні кислоти, пектини, дубильні речовини, флавоноїди (природні пігменти), активін і інші важливі для імунної системи людини речовини, що рясно містяться у винограді. У шкірці міститься ресвератрол і дигідрокверцетин, разом з флавоноїдами що перешкоджають виникненню атеросклерозу володіють потужною антиоксидантною протираковою дією, благотворно впливають на всю серцево-судинну систему. Фруктові органічні кислоти, пектин, а так само клітковина, що міститься в шкірці й кісточках плодів червоного винограду, активізують діяльність кишечника. Пектин зв'язує не лише токсини, але і холестерин. Дубильні речовини червоного винограду, що володіють Р-вітаминною активністю, гальмують запальні процеси й нейтралізують великий спектр бактерій.

Відмітна особливість червоного винограду в тому, що він містить головні компоненти, що мають пряме відношення до серцево-судинної системи і процесу кровотворення. Це перш за все вітаміни групи В (особливо фолієва кислота і цианокобаламін), що вельми позитивно впливають на синтез гемоглобіну; вітамін Р (флавоноїди) і речовини, що володіють Р-вітаминною активністю (дубильні речовини і антоциани), зміцнюючі стінки кровоносних судин, що поліпшують їх еластичноть, підвищують капілярну прохідність і нормалізують кров'яний тиск; макроелемент калій і мікроелементи: залізо, мідь, кобальт і цинк. Глюкоза, що міститься в плодах винограду, позитивно впливає на м'язовий тонус і скоротливу діяльність серця.

Червоний виноград і його похідні широко використовуються в медицині, особливо при захворюваннях серця, нирок, печінки, легенів, бронхів, при подагрі, виснаженні нервової системи, гіпертонічній хворобі і гіпотонії, як загальнозміцнюючий засіб після виснажуючих захворювань, при анемії, при гастриті з підвищеною секреторною функцією шлунку, порушенні обміну речовин, безсонні, атонічних замках.

Зелений чай також займає почесне місце серед складових Солстіку. Він сприятливо впливає на всі системи і органи людини, діє м'яко і нешкідливо, стимулює імунну систему, допомагає боротися з ожирінням, запобігає серцево-судинним, нирковим захворюванням, є сильним антиоксидантом. Крім того, зелений чай сприятливо впливає на сексуальну активність, знімає спазми судин головного мозку, позбавляє від депресивних станів.

Цілющі властивості учені пояснюють багатством його хімічного складу. В даний час виділено 300 хімічних речовин, які входять до складу чайного листа, багато зі сполук досі не розшифровані.

Тонізуюча дія чаю пов'язана з наявністю кофеїну, причому її концентрація в чайному листку вища, ніж в каві, а дія м'якша, і пов'язано з поєднанням кофеїну з таніном (речовина, стимулююча розумову і фізичну працездатність). Крім того, чайний кофеїн не накопичується і не затримується в організмі людини навіть при дуже частому вживанні. Окрім кофеїну до складу зеленого чаю входять алкалоїди, впливаючи на нервову систему, вони знімають втому, сонливість, підвищують розумову і рухову активність, покращують коронарний кровообіг і травлення, регулюють діяльність нирок, володіють судинорозширювальними властивостями.

У зеленому чаї міститься більше 300 різних речовин - вуглеводи, білки, мікроелементи, вітаміни С1, В1, В2, ВЗ, В5, До, Р. Крім того, зелений чай містить кальцій, магній, залізо, марганець, натрій, кремній, фосфор і його з'єднання.

Більшість учених схильна до висновків, що зелений чай запобігає захворюванням вінцевих артерій, особливо в прекрасної половини людства.

Дослідження голландських учених підтвердили: щоденне вживання 1- 2 чашок чаю зменшує ризик виникнення атеросклерозу аорти - на 46%, а вживання 4-х чашок - на 69%.

Щоденне вживання зеленого чаю допомагає боротися із зайвою вагою. Особливо приємна деталь: у несолодкому чаї не міститься калорії! І він допомагає схуднути. Чай прискорює змінні процеси, що відбуваються в організмі. І якщо причина надлишкової ваги - зниження змінних процесів організму, то треба пити більше зеленого чаю. Дослідження показали, що корисні речовини, що містяться в зеленому чаї, прискорюють змінні процеси і допомагають спалити додатково 70-80 калорій. Якщо випивати по 5 чашок зеленого чаю в день і займатися фізично вправами по 15 хвилин, то можна значно зменшити масу тіла.

Женьшень корейський відомий як найбільш популярний засіб для зміцнення організму і стимуляції чоловічої енергії «ян».

Робить швидкодіючий і тонізуючий вплив на нервову систему і органи дихання, підвищує рівень енергії в організмі і тому рекомендується при загальній слабкості, знесиленні.

Позитивно впливає на чоловічу потенцію, затримує процес старіння і покращує сприйняття в літньому віці.

Сприяє лікуванню анемії, втрати апетиту, пост стресового стану, пост операційного періоду і тривалих захворювань.

Збільшуючи приплив енергії в організм, сприяє спалюванню жирів.

Солстік Енерджі (Solstic Energy) компанії NSP рекомендований:

 • При зниженні працездатності, стомленні, великих навантаженнях і слабкості;
 • Для поліпшення кровообігу і профілактики розвитку атеросклерозу;
 • Для підвищення витривалості;
 • При стресових ситуаціях.

Склад Солстік Енерджі (1 пакетику 3,77 г):
12 калорій;
Жири - 0 г;
Білки - 0 г;
Вуглеводи - 3 г;
Тіамін (вітамін B1) - 1,5 мг;
Рибофлавін (вітамін B2) - 1,7 мг;
Ніацин (вітамін B3) - 20 мг;
Піродоксин гідрохлорид (вітамін B6) - 2 мг;
Цианокобаламін (вітамін B12) - 6 мкг;
Кальцію D пантотенат (вітамін B5) - 10 мг.

Інші компоненти енергетичного напою: мальтодекстрин, лимонна кислота, насіння гуарани, натуральний ароматизатор (цитрус), екстракт корейського женьшеню, яблучна кислота, сукралоза (підсолоджувач), екстракт зеленого чаю, екстракт шкірки винограду, діоксид кремнію.

Спосіб вживання Солстіку:

Для отримання порції напою - висипати вміст одного пакетика Солстік Енерджі (Solstic Energy) в 500 мл води і добре перемішати. Для отримання слабкішого смаку можна використовувати більшу кількість води. Випивати по 1-2 порції в день.

Протипоказання енергетичного напою:

Індивідуальна непереносимість.

Дивіться також:

Total Nutrition Today (TNT) - енергетичний коктейль ТНТ.

+38-044-360-10-47, 093-592-07-83, 050-352-42-03

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Продукція для здоров'я - біологічно активні добавки, БАДи, косметика НСП NSP, масла, прибори
(основний офіс)

01001, Україна, Київська, Київ, вул. Теліги Олени, будинок 13/14
 • +38 (093) 59207XX
 

Статті компанії

Навіщо організму потрібен кальцій?

14 листопада 2013 в 14:30
 

Кальцій - одна з основ організму, завдяки яким може існувати людина. Наш кальцій можна порівняти з фундаментом будівлі або коренем великого дерева.

 
 

Наша печінка: що вона любить?

14 листопада 2013 в 10:45
 

Ми всі знаємо, що печінка - один з найважливіших органів людини. А чи добре ми представляємо, яку роль виконує печінка в нашому організмі? Як ії підтримати?

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create