Шарк рей формула (Акулячий хрящ та гриб рейши) NSP

Шарк рей формула (Акулячий хрящ та гриб рейши) NSP
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 00005455
 

Опис Шарк рей формула (Акулячий хрящ та гриб рейши) NSP

Шарк рей формула (Акулячий хрящ, гриб рейши, SC Formula) бад компанії NSP/НСП, виробництво США, сертифікований МОЗ України.

Форма випуску: 100 капсул.

Властивості:

  • Підсилює імунний захист організму;
  • Володіє антибактеріальною і антигрибковою дією;
  • Є природним джерелом мукополісахаридів, білків, кальцію, хондроїтіну і фосфору;
  • Підсилює антиоксидантні і адаптогенні властивості організму.

Акулячий хрящ - це унікальне поєднання двох найефективніших з відомих сьогодні натуральних продуктів, що впливають на модуляцію імунної системи людського організму: гриба рейші й витяжки з акулячого хряща.

Гриб Рейши (Ganoderma lucidum) елемент БАД Акулячого хрящу - гриб з прогнилого дерева має шапку форми боба, розділену концентричними кільцями. Колір різний - від червоного до коричневого. Тіло тверде, деревовидне. Рейші традиційно використовували як адаптоген, зміцнюючий нервову систему, стимулятор імунної системи, протиалергічний, антивірусний і протипухлинний засіб. Рейші вивчався багатьма ученими. Експериментальні дослідження, проведені в Кореї показали, що рейші викликає підвищення імунітету в мишей. Японські учені довели протипухлинну активність полісахаридної фракції цього гриба. Китайці вивчили адаптогенну дію рейши.

Важливими складовими грибу є: полісахариди, ендостероли, кумарин, тритерпен, аденозин, уридин, урацил, невелика кількість дерманина, органічних кислот. Терапевтична активність рейши співвідноситься з полісахаридами і тритерпенами.

 

Комбінація гриба рейши з акулячим хрящем посилює дію. Обоє компонента мають сильну протипухлинну дію, підсилюють імунну систему, є сильними адаптогенами ( допомагають організму бути стійким до стресу). Рейші відмінно підходить акулячому хрящу в полегшенні різних станів, і що важливо, перериває хворобу в початковій стадії.

На Сході гриб рейші називають "грибом безсмертя". Він багатий полісахаридами, стимулюючими вироблення інтерферону (протеїну, сприяє захисту організму від вірусної інфекції). Крім того, гриб рейші володіє антиоксидантними властивостями, а його адаптогенна дія на нервову систему допомагає організму не лише протистояти стресу, але і згладжувати його негативні наслідки.

Гриб Рейші перешкоджає виникненню різних захворювань, включаючи алергію, безсоння, неврастенію. Може істотно знижувати рівень холестерину в крові й регулювати її в'язкість, знижуючи, подібно до аспірину, рівень тромбоцитів.

У традиційній китайській медицині рейші відноситься до категорії рослин з широким діапазоном дії і відсутністю побічних ефектів.

Акула - одна з найбільш фізично досконалих живих істот на планеті. Акули живуть на Землі вже більше 300 мільйонів років. Вони відомі своєю потужною імунною системою. Їх організм чинить опір раку, навіть коли він схильний до дії хімічних речовин, що викликають його. Скелет акули цілком складається з хряща, на який доводиться 68% всієї її ваги. Він перебуває на 41% з кальцію і фосфору, 39 % протеїну, 12% вуглеводів, 7% вод, волокон і жиру.

Останні наукові дослідження показали, що акулячий хрящ перешкоджає утворенню нових кровоносних судин, необхідних для живлення зростаючої пухлини. Без цих судин неможливе розростання і метастазування пухлини. Учені Гарвардського університету (США) вважають, що пухлина ніколи не досягне розміру більше двох кубічних міліметрів, якщо запобігти (інгібірувати) розвитку нової мережі кровоносних судин, необхідних для її живлення. Такий інгібітор, званий антиангіогенним чинником, виявлений у всіх хрящах. Проте вчені встановили, що в акулячому хрящі цього інгібітору в 1000 разів більше, ніж в будь-якому іншому вигляді хрящів. Дослідження показали, що акулячий хрящ підтримує роботу імунної системи, оскільки допомагає виробленню важливих компонентів природною зашиті організму - Т-клітин, в-клітин і макрофагів.

Шарк рей формула - формула Акулячого Хряща від NSP може застосовуватися для прискорення відновлення кісткової тканини при переломах, а також для профілактики онкологічних захворювань, псоріазу, алергодерматозу, виразкового коліту, анальних тріщин, геморою, артритів і артрозу. (Обширні дослідження, що проводилися в Бельгії і США, переконливо довели, що прийом акулячого хряща знижує болі при захворюваннях суглобів.)

Є джерелом глюкозамін-гліканів - складових хрящової і сполучної тканини.

Склад 3-х капсул Шарк рей формули:

Запатентована суміш - 575 мг:

Акулячий хрящ (Shark cartilage) - 400 мг;

Гриб рейші (Ganoderma lucidum) - 175 мг.

Застосування Акулячого хрящу:

приймати по 1 капсулі 3 рази в день під час їди. Зберігати при t° не вище 25°С.

Протипоказання Акулячого хрящу:

не рекомендується приймати вагітним і годуючим жінкам, людям, що недавно (менше 30 днів) перенесли інфаркт, при індивідуальній непереносимості продукту. Не можна призначати препарат до операції (за 30 днів). Почати прийом лише після повного загоєння рани.

+38-044-360-10-47, 093-592-07-83, 050-352-42-03

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Продукція для здоров'я - біологічно активні добавки, БАДи, косметика НСП NSP, масла, прибори
(основний офіс)

01001, Україна, Київська, Київ, вул. Теліги Олени, будинок 13/14
  • +38 (093) 59207XX
 

Статті компанії

Навіщо організму потрібен кальцій?

14 листопада 2013 в 14:30
 

Кальцій - одна з основ організму, завдяки яким може існувати людина. Наш кальцій можна порівняти з фундаментом будівлі або коренем великого дерева.

 
 

Наша печінка: що вона любить?

14 листопада 2013 в 10:45
 

Ми всі знаємо, що печінка - один з найважливіших органів людини. А чи добре ми представляємо, яку роль виконує печінка в нашому організмі? Як ії підтримати?

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create