Грепайн с синергіст протекторами (Grapine w/Protectors) NSP

Грепайн с синергіст протекторами (Grapine w/Protectors) NSP
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 00005582
 

Опис Грепайн с синергіст протекторами (Grapine w/Protectors) NSP

Грепайн с синергіст протекторами (Grapine w/Protectors) бад компанії NSP/НСП, виробництво США, сертифікований МОЗ України.

Форма випуску: 90 таблеток.

Властивості:

  • Є потужним антиоксидантом;
  • Укріплює стінки кровоносних судин, покращує циркуляцію крові в організмі;
  • Сприятливо діє на серцево-судинну систему;
  • Служить для профілактики ревматичного артриту і ламкості кісток, пов'язаної зі старінням;
  • Перешкоджає старінню шкіри, сприяє підтримці здорового вигляду.

Пропонована біологічно активна добавка є найсильнішою зі всіх відомих антиоксидантів - в 50 разів перевищує ефективність вітаміну Е і в 20 разів - вітаміну С.

Препарат є комбінацією антиоксидантів, у тому числі: екстракт з шкірки і кісточок винограду, екстракт з соснової кори й вітаміну С. Комплекс з лікарських рослин (брокколі, куркума, буряк червоний, розмарин, морква, томат, китайська капуста, білокачанна капуста, біофлавоноїд) доповнює і підсилює дію антиоксидантів.

У медицині екстракт з шкірки й кісточок винограду використовують недавно, хоча в багатьох культурах вживання червоного вина є традицією. У Франції низький рівень захворювань серцево-судинної системи пов'язують з вживанням великої кількості червоного вина. Французький учений Джеки Маськвіллер визначив, що кісточки винограду містять найбільш активну субстанцію в боротьбі з вільними радикалами, і запатентував метод екстрагування цих активних інгредієнтів, проантоцианідів, в 1970-х роках.

Екстракт з кісточок винограду містить ненасичені жирні кислоти, вітамін Е, вітамін С, 92-95% проантоцианідів, в більшій концентрації, ніж в якій-небудь іншій рослині. Проантоцианіди - рослинні біофлаваноїди, які захищають клітку від вільних радикалів і згідно з їх хімічною структурою легко з'єднуються усередині клітинних мембран, що робить їх досяжними для клітинних органел.

Екстракт з кісточок винограду захоплює вільні радикали і жирові переоксиди, знижує окислення ліпідів, повністю інгібує вироблення вільних радикалів ферментами ксантиноксидази, знижує пошкоджуваність клітин і тканин. Ця комбінація властивостей дозволяє попереджати сердечнососудисті захворювання, пов'язані з атеросклерозним звуженням судин. Доведено, що Проантоцианіди з екстракту кісточок винограду знижують смертність від серцево-судинної патології.

Інші властивості екстракту виноградних кісточок відносяться до колагену. Екстракт інгібує протеолетичні ферменти: еластазу, коллагеназу, гіалуронидазу і бета-глюкоронидазу. Він допомагає колагеновим волокнам укріпити матрицю, що виявляється в захисті судин і тканин від дії вільних радикалів. Окрім цього, екстракт зменшує запалення колагену, знижуючи виділення гістаміну, протеаз, простагландинів.

Ці властивості екстракту використовують при лікуванні багатьох дегенеративних станів. До того ж, ми можемо захистити шкіру від дії вільних радикалів, роблячи її молодшою, здоровішою, знизити ризик розвитку раку шкіри від сонячних випромінювань і токсинів середовища. Це також допомагає полегшити ревматоїдний артрит і деформуючий остеоартрит.

В Грейпайні одним з основних інгредієнтів є екстракт кори сосни (Pinus maritima), дерева, що росте на південному березі Франції.

Місцеве населення Америки вживало екстракт кори сосни декілька століть. Вони пили чай, зварений з її кори і голок. У XVI столітті французький мандрівник Джеки Карті і його команда подорожували на кораблі "Сайту Лавренс". Їх раціон складався лише з солоного м'яса і бісквітів. Багато членів команди померли від дефіциту вітаміну С (цинги). Корінні американці підказали їм приймати чай з кори сосни. Мандрівники спробували і незабаром видужали. Через багато років після цього інший француз Джеки Максвіллер почав досліджувати кору сосни та її дію. Він давав її своїм пацієнтам, і сорок п'ять з них в яких була екзема, виразка, варікозне розширення вен, успішно вилікувалися. У 1951 році екстракт з кори сосни був запатентований.

Як і екстракт кісточок, екстракт з кори сосни містить антиоксиданти, які мають такі ж властивості. Хоча, окрім цього, в нього входять ще 40 інших органічних компонентів. Разом вони здатні подовжувати життя, покращувати циркуляцію крові, підвищувати фізичну активність, знижувати старіння шкіри, ризик онкопатології, захворювань серця і судин.

Екстракт кори сосни відновлює капіляри, перешкоджає розширенню вен, знижує слабкість в ногах, зменшує набряки.

Екстракт кори ефективний для підвищення розумової активності, завдяки поліпшенню циркуляції крові. Окрім цього, антиоксиданти проходять через гематоенцефалічний бар'єр і захищають нервові клітини мозку від пошкоджень. Це покращує пам'ять і уповільнює старіння.

Екстракт кори сосни не лише є антиоксидантом, але і підсилює дію інших відомих антиоксидантів: вітаміну Е, С.

Біофлавоноїд трав, овочів і фруктів підсилюють антиоксидантну дію формули, в яку включені: брокколі, китайська капуста, білокочанна капуста, червоний буряк, куркума, розмарин, помідори, морква, екстракт з шкірки винограду. Багато хто з них ефективний як профілактичні засоби при серцево-судинних захворюваннях. До того ж трави покращують травлення, засвоєння антиоксидантів, що містяться у формулі.

Антиоксиданти зв'язують вільні радикали і нейтралізують їх шкідливу дію на організм. Грейпайн є прекрасним засобом, який дозволяє протистояти вільним радикалам.

Проантоцианіди, що містяться у виноградних зернах, володіють також здатністю укріплювати стінки кровоносних судин, покращують периферичну циркуляцію крові і приплив крові до сітківки.

Дія антиоксидантной формули полягає в її здатності зв'язувати вільні радикали (активні біомолекули, руйнівні генетичний апарат кліток і структуру їх мембран), зменшувати інтенсивність окислювальних процесів в організмі, уповільнювати процеси старіння і зносу клітинних мембран і самих кліток, а отже, і всього організму в цілому; підвищувати стійкість до дії радіації й інших шкідливих чинників зовнішнього середовища, підсилювати імунітет, нормалізувати функцію серцево-судинної системи тощо.

Показання Грейпайну:

антиоксидантна формула дозволяє у декілька разів понизити ризик захворювань гіпертонією, стенокардією, інфарктом міокарду й інсультом, а також варікозним розширенням вен; використовувати її можна для успішної профілактики і лікування діабетичної ретинопатії, артритів, ревматизму, системного червоного вовчаку, виразкового коліту, сінної лихоманки, а також для профілактики спортивних травм; прискорює процеси відновлення функцій після пошкодження центральної нервової системи, покращує пам'ять, зір, слух; перешкоджає утворенню виразок і крововиливу на стінках желудочнокишечного тракту, що викликаються зовнішніми подразниками; нормалізує функцію нервової, імунної і ендокринної систем. Може використовуватися для профілактики і лікування променевої хвороби.

Склад 1-ої пігулки Грейпайну:

Грейпайн (проантоцианіди з кісточок винограду і соснової кори) - 20 міліграм;
Екстракт з шкірки винограду (Vitis vinifera) - 50 міліграм;
Вітамін С - 20 міліграм;
Запатентована суміш - 200 міліграм:
Брокколі (Brassica oleracea);
Морква (Daucus carota);
Буряк червоний (Beta vulgaris);
Розмарин (Rosmarinus qfficinalis);
Томат (Solatium lycopersicum);
Куркума (Curcuma longa);
Капуста китайська (Brassica rapa);
Капуста белокочанная (Brassica oleracea);
Цитрусовий біофлавоноїд;
Гесперидин;
Біфосфат кальцію;
Целюлоза (рослинні волокна);
Стеарат магнію (рослинний);
Діоксид кремнію (порошкоподібний кремнезем).

Застосування Грепайну:

приймати по 1-2 пігулці щодня під час їди. Зберігати в сухому, прохолодному місці.

Увага: за наявності каменів в нирках, що містять оксалати, необхідно проконсультуватися з лікарем.

+38-044-360-10-47, 093-592-07-83, 050-352-42-03

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Продукція для здоров'я - біологічно активні добавки, БАДи, косметика НСП NSP, масла, прибори
(основний офіс)

01001, Україна, Київська, Київ, вул. Теліги Олени, будинок 13/14
  • +38 (093) 59207XX
 

Статті компанії

Навіщо організму потрібен кальцій?

14 листопада 2013 в 14:30
 

Кальцій - одна з основ організму, завдяки яким може існувати людина. Наш кальцій можна порівняти з фундаментом будівлі або коренем великого дерева.

 
 

Наша печінка: що вона любить?

14 листопада 2013 в 10:45
 

Ми всі знаємо, що печінка - один з найважливіших органів людини. А чи добре ми представляємо, яку роль виконує печінка в нашому організмі? Як ії підтримати?

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create