Афродізіак MIA. Эректал 50 посилений
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 00005603
 

Опис Афродізіак MIA. Эректал 50 посилений

Афродизиак MIA. Эректал 50 посилений

Склад:

протамин P1

трібулуса екстракт

Корейського женьшеню екстракт

Тонгкат Алі екстракт

Епімедіум екстракт

Гуарана екстракт

Готу Кола екстракт

Куркума екстракт

протамин P1

Трібулус (екстракт Tribulus Terrestris)

Витяжка з трави Tribulus Terrestris (далі - «трібулус») застосовувалася в народній медицині задовго до того, як були виявлені її властивості підвищувати рівень ендогенного тестостерону. Основними напрямками такого використання були і є досі боротьба з підвищеним тиском і зниження рівня ліпопротеїдів низької щільності («поганий» холестерин) в крові.
Трібулус містить не менше 0,7% стероїдних глікозидів, а також флавоноїди, алкалоїди та дубильні речовини, в листі - вітамін С. Екстракт з якорців сланких збільшує жовчовиділення, стимулює секрецію шлункового соку, посилює перистальтику кишечника. Що стосується серцево-судинної системи, то цей екстракт знижує рівень, холестерину в крові, знижує артеріальний тиск і частоту серцевих скорочень, підвищує скоротливу здатність міокарда, покращує коронарний кровообіг, має антикоагулянтними властивостями і непоганим діуретичним ефектом.

Екстракт Трибулус володіє також імуномодулюючими властивостями. Нарешті, за рахунок міститься в ньому фуростанола. цей екстракт сприятливо впливає на статеву функцію у чоловіків (підвищує потенцію, стимулює сперматогенез). Остання властивість зробило екстракт Tribulus Terrestris застосовним в спортивній практиці Згідно ряду досліджень, після закінчення місячного курсу трібулуса рівень ендогенного тестостерону підвищується на значні 60-70%! Трібулус підвищує кількість сперми і відновлює рухливість сперматозоїдів.

Трібулус має в себе багато біологічно активні компоненти: сапоніни, алкалоїди, флавоноїди. Найбільш важливими для забезпечення лікувальних властивостей трібулуса є саме сапоніни, точніше - фуростанолового сапоніни, особливо, сапонін протодіосцин.

Екстракт корейського женьшеню - це оздоровчий продукт преміум класу, отриманий з коренів найвищого (небесного за традиційною класифікацією) якості.

Женьшень з давніх часів знаменитий своїм тонізуючу, загальнозміцнюючу і стимулюючим властивістю. Препарати цього чудодійного рослини активно впливають на центральну нервову систему, підвищують працездатність, знижують фізичну і розумову втому, покращують апетит і стимулюють статеві функції. Науково доведено позитивний вплив кореня женьшеню при стресах і депресіях, неврастенії. Крім того, цілюще корінь покращує функціональну діяльність серцево-судинної системи і регулює рівень артеріального тиску. Не дарма женьшень називають корінь життя!

Тонгкат Алі (euricoma longifolia) .Euricoma Longifolia Jack, яке місцеві жителі Малайзії називають Корінь Алі, або Посох Алі. У Малайзії, Індонезії, Таїланді ця рослина сторіччями використовувалося для загального оздоровлення організму і підвищення статевого потягу. Дія кореня показує відмінний ефект серед інших існуючих аналогов.Тонгкат Алі є хорошою конкурентною продуктом не тільки хімічним аналогам, але й іншим рослинним препаратам схожого призначення.
Еврікома не тільки підвищує секрецію тестостерону клітинами Лейдіга, але також володіє властивістю звільняти так званий "пов'язаний" тестостерон. У нас в крові циркулює особливий клейкий білок глобулін, який "чіпляє" молекули тестостерону та інших гормонів і робить їх неактивними. Так організм захищається від можливого надлишку гормонів в кров'яному руслі. Дана дія еврікоми значно підвищує рівень вільного тестостерону.

Тонгкат Алі застосовується в якості засобу для підвищення потенції, посилення ерекції, лібідо або просто для профілактики.

Тонгкат Алі стимулює організм до вироблення чоловічого гормону молодості - тестостерону, в результаті при постійному прийомі відбувається підвищення тестостерону. А тестостерон, як відомо, сприяє росту м'язів. З віком рівень тестостерону в організмі падає. Для того що б зупинити процес зниження рівня цього гормону потрібно не пити, не курити, загалом вести повністю здоровий спосіб життя протягом багатьох років, а реальне це в умовах нашого життя? Добре якщо хоча б 1% населення зможе відмовитися від усього шкідливого. А що ж робити іншим? Як вже було сказано Тонгкат Алі - допоможе Вам відновити рівень тестостерону в організмі. Адже тестостерон - це «гормон переможців», так будьте ж ними!

Тонгкат Алі - це гідна заміна всіх існуючих хімічних препаратів. Він абсолютно нешкідливий, тому що в його складі витяг з кореня рослини.
Пам'ятайте, засіб допомагає від багатьох чоловічих захворювань, у тому числі його використовують для профілактики та допомоги у лікуванні імпотенції.

Спортсмени - засіб Тонгкат абсолютно нешкідливе на відміну від різних хімічних добавок, для підвищення білка. Спробуйте замінити хімію натуральним продуктом, і Ви помітите зміни в кращу сторону.

І ще трохи цікавого і корисного про Тонгкат

Рослина також отримало назву «Азіатська Віагра». Віагра - це хімічіскій препарат, який «вбиває» організм, витягає з нього останні соки, Тонгкат ж - 100% натуральний препарат, і він не зашкодить вашому здоровью.Тонгкат Алі це гідна заміна Віагри.


Епімедіум (Epimedium) "

Епімедіум або екстракт горянки - горянка корейська - дуже рідкісна рослина, яке виявляється в Японії, Китаї, Кореї. У листі горянки міститься цілий комплекс біологічно активних речовин самого різного хімічного складу. Мабуть, найбільш популярним і детально вивченим з них є флавоноид ікаріїн. Ця речовина покращує еректильну функцію і якість сперми, підвищує сексуальну активність і лібідо, стимулює репродуктивні функції. В основі дії ікаріїна лежить той же механізм, що і у широко відомого препарату для поліпшення потенції. Але, на відміну від віагри, ікаріїн не має побічних ефектів, оскільки діє вибірково на потрібний фермент (фосфодіестеразу-5), що сприяє поліпшенню кровотоку в статевому члені і успішному відновленню природної ерекції.

Також виявилося, що екстракт горянки може бути корисний і для жінок. Він діє на зразок статевих гормонів і здатний стимулювати власні статеві залози (гонадотропну дію), підвищуючи сексуальну активність і потяг до протилежної статі. Не тільки у чоловіків, а й у жінок горянка загострює і стимулює чутливість нервових закінчень, підтримує сексуальне бажання і загальний тонус організму. Екстракт горянки може застосовуватися у жінок як лікувальний засіб при порушеннях менструального циклу, безплідді, запальних процесах в малому тазу.

Горянка допомагає впоратися з виникаючим віковим дефіцитом естрогенів, вона уповільнює природне згасання гормональної функції яєчників і сприяє продовженню сексуальної молодості. Так що прийом екстракту горянки дозволить жінці залишатися бажаною протягом довгих років.

Більш того, в експериментах показана здатність ікаріїна зупиняти руйнування кісткової тканини і навіть сприяти її відновленню і зміцненню. Таким чином, горянка запобігає розвитку остеопорозу у жінок під час клімаксу, бореться вона і з підйомами артеріального тиску в цей період життя.

Крім того, ікаріїн покращує метаболізм і транспорт кисню до тканин, сприяє зростанню м'язової маси, - і тому застосовується спортсменами замість небезпечних анаболічних препаратів. Ікаріїн надійно захищає печінку від пошкоджень токсинами і ліками (гепатопротекторну дію), сприяє нормалізації цукру крові і поліпшенню мікроциркуляції. Благотворну дію надає горянка на нервову систему: запобігає загибелі нервових клітин, покращує пам'ять і увагу, діє як антидепресант.

Екстракт гуарани:

Гуарана (guarana) - природний вічнозелений чагарник, що росте в Бразилії і Венесуелі. Гуарана поширена в основному як дикоросла рослина, але також гуарану вирощують і в промислових цілях. Основним продуктом у рослини гуарани є не плід, а насіння всередині плоду, розмір якого приблизно дорівнює розміру вишні. Насіння гуарани містить в два рази більше кофеїну, ніж кавове зерно. Гуарана здатна виростати до 15 метрів у висоту.

Історія Гуарани
Ще американські індіанці використовували екстракт гуарани для приготування цілющих напоїв, які мали тонізуючі властивості, а також збільшували витривалість. Індіанці приватно використовували напій з гуарани при тривалих переходах і при хворобах.

Лікувальні властивості гуарани
Індіанця не помилялися, гуарана справді має широке коло лікувальних властивостей. Гуарана не тільки тонізуючий напій, але ще й лікувальний. Гуарана корисна при захворюваннях серця і артеріосклерозі. Також гуарана допомагає від мігрені.

Спортивне харчування гуарана.
Гуарана дуже популярна в спортивному харчуванні, вона використовується як енергетик у спортсменів.

Незамінні властивості гуарани:
покращує витривалість, самопочуття і настрій
сприяє ментальної концентрації
прискорює розпад жиру
Відгуки гуарана має в основному позитивні як серед спортсменів, які використовують гуарану в якості енергетичного напою, так і серед звичайних людей, які застосовують екстракт гуарани як лікарський засіб.

Готу Кола екстракт:

Трава Готу Кола, або Центелла, містить тритерпенові кислоти (азіатіковая, терміноловая, медекассоновая), ефіри тритерпенових кислот і олігосахаридів (псевдосапоніни) - азіатікозід, азіатікозід А і В, ефірна олія (0,1%).
Gotu Kola - багаторічна рослина, виростає в тропічних регіонах Південної та Центральної Африки, на Мадагаскарі і в країнах Азії. Рослина протягом століть використовувалося в народній медицині як прекрасний засіб при лікуванні різних захворювань. Його називають "їжею для мозку", або "травою пам'яті".
Знижує втому і полегшує депресивний стан, покращує кровообіг, стимулює роботу серця, нирок і центральної нервової системи. Застосовується при серцево-судинних захворюваннях, порушеннях сну, сечокам'яної хвороби.
Містить невеликий відсоток кофеїну, який сприяє підвищенню метаболізму клітин, збільшує розпад жирів і вивільнення адреналіну; застосовується як тонізуючий засіб, що збуджує ЦНС і серцеву діяльність. Джерело катехоламінів, магнію, вітаміну К. Має яскраво виражену збудливу і стимулюючу дію, покращує фізичний і психічний стан людини, що особливо важливо при сильної втоми, причому має пролонговану дію.

Готу Кола рекомендується для усунення сексуальної слабкості, при розсіяному увазі, слабкої концентрації, втоми, при підвищених розумових навантаженнях. Тонізує центральну нервову систему, покращує фізичний і емоційний стан з моменту використання. Препарати Готу кола також використовуються для профілактики старечого недоумства, інсульту та інфаркту міокарда. Використовується для лікування наслідків черепно-мозкових травм, а також родових травм у дітей. Центелла застосовується при лікуванні варикозного розширення вен нижніх кінцівок, геморою.

Рослина очищає і має ранозагоювальні властивості, надає омолоджуючий ефект на шкіру.

Характеристики
Производитель Complete-Pharma
Пол мужские
Форма выпуска таблетки
Дополнительный эффект возбуждающий, увеличение чувствительности
Страна производства Финляндия

+38-093-592-07-83, 050-352-42-03, 044-360-10-47

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Продукція для здоров'я - біологічно активні добавки, БАДи, косметика НСП NSP, масла, прибори
(основний офіс)

01001, Україна, Київська, Київ, вул. Теліги Олени, будинок 13/14
  • +38 (093) 59207XX
 

Статті компанії

Навіщо організму потрібен кальцій?

14 листопада 2013 в 14:30
 

Кальцій - одна з основ організму, завдяки яким може існувати людина. Наш кальцій можна порівняти з фундаментом будівлі або коренем великого дерева.

 
 

Наша печінка: що вона любить?

14 листопада 2013 в 10:45
 

Ми всі знаємо, що печінка - один з найважливіших органів людини. А чи добре ми представляємо, яку роль виконує печінка в нашому організмі? Як ії підтримати?

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create