Мідний браслет на руку безрозмірний з мантрою Ом

Мідний браслет на руку безрозмірний з мантрою Ом
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 162773537
 

Характеристики

Форма випуску   Пігулки
Кількість в упаковці, шт.   80
Виробник   Элит-фарм

Опис Мідний браслет на руку безрозмірний з мантрою Ом

Мідний браслет на руку безрозмірний з мантрою Ом, в-во Індія

Лікувальні властивості мідного браслета:
Сучасна наука давно довела ефективність використання міді і виробів з неї в клінічній практиці. Офіційно медицина використовує вироби на основі міді в самих різних препаратах, але при цьому не приділяє належної уваги дослідженню ролі міді в людському організмі. А даремно, оскільки мідь бере участь у багатьох обмінних процесах: про це говорить її велика концентрація в серці, головному мозку, печінці та нирках. Саме мідь сприяє протіканню анаболічних процесів в організмі, бере участь в життєдіяльності деяких ферментів (тирозинази, цитохромоксидази і ін.), Освіті пігментів шкіри, очей і волосся, гемоглобіну і деяких інших железопорфіріна, впливає на функцію залоз внутрішньої секреції.

Крім того, з'єднання міді активно бере участь в кровотворенні (від впливу міді в організмі активізуються лейкоцити), насиченні клітин киснем. Давно доведено здатність міді нейтралізовувати деструктивні дії вільних радикалів і забезпечувати міцність кісткових тканин. Утворені в організмі солі міді згубно впливають на грибки, бактерії і деякі віруси. Досить одного міліграма сполуки міді, щоб знищити в п'ять разів більшу кількість шкідливих бактерій, що мешкають в дихальній системі і шлунково-кишковому тракті. Мідь додає стимулу захисним силам, активує мінеральний і водний обміни, також допомагає вироблятися статевих гормонів. З усього перерахованого виходить, що мідь - це життєво важливий елемент.

Нормальна кількість міді в крові - 11-25 мкмоль на літр плазми крові або 70-150 мкг на 100 мл плазми крові. Через нестачу в організмі міді можуть виникати серйозні захворювання. Наш організм не виробляє мідь, він отримує її з їжі і води, яку ми споживаємо щодня. У добу людському організму необхідно 2-5 мг міді, або приблизно 0,05 мг на кожен кг маси. але
проблема в тому, що організм багатьох людей важко засвоює мідь, навіть за умови правильного харчування, з цього випливає, що таким людям необхідно шукати інше джерело міді, щоб нормально функціонувати. Ось для них мідний браслет - незамінний засіб.

Лікувальні властивості мідного браслета відомі давно. Стикаючись з нашою шкірою, іони міді з мідного браслета проникають в тіло, залишаючи за собою зелений слід, так звану «мідну зелень», яка без праці змивається мильною водою. Користь і лікувальні властивості міді були доведені дослідами, які показали,
втім, що якщо зелений слід від носіння браслета довго не відмивається або ж відмивається з великими труднощами, то необхідно зробити невелику паузу в його носінні. Надмірне вживання будь-чого, навіть при всій його очевидною користь, загрожує непередбачуваними наслідками, шкідливо, і тому кожен індивідуум повинен знати свою норму носіння мідного браслета. Ну, а якщо під час його використання у людини почала з'являтися нудота або металевий присмак у роті з іншими ознаками отруєння, потрібно відразу ж припинити курс.

Звичайно, мідний браслет далеко не є універсальним засобом від усіх хвороб, зате достовірно відомі факти поліпшення стану хворих при носінні мідного браслета в таких випадках: артрит, гіпертонія, серцево-сосудістиезаболеванія, радикуліт, метеозалежність, мігрені, безсоння. Вчені продовжують дослідження і, можливо, дуже скоро з'являться нові, невідомі раніше лікувальні властивості міді. Використання мідного браслета доцільно і в тих випадках, коли офіційне лікування методами традиційної медицини не поліпшило Ваше самопочуття або навіть в комплексі з курсом традиційної терапії. Але, в будь-якому випадку, потрібно обов'язково проконсультуватися з лікарем перед початком і під час курсу медетерапіі.

Хоча лікарі в основній масі як і раніше іронічно ставляться до здібностей міді, але повністю не спростовують її лікувальні властивості, та й самі іноді люблять поносити мідне «прикраса». А
є індивідууми, які використовують мідні аплікації і браслети в медичній практиці, які впевнені на всі 100% в їх ефективності.

Якщо зазирнути в історію, то ми дізнаємося, що в лікувальних цілях мідні браслети люди носили ще за часів Стародавнього Єгипту. Через неправильне харчування, сучасні люди постійно відчувають брак міді в своєму
організмі. Браслети з міді володіють властивостями, яких немає ні в яких інших металів. Взаємодіючи з нашим біополем, мідний браслет вберігає нас від шкоди, який несуть електромагнітні бурі. виходить,
що людина, яка носить мідні вироби, менше реагує на перепади атмосферного тиску.

Володіючи хорошою провідністю, браслет з міді замикає канали, які проводять електричні імпульси,
утворюючи, таким чином, електромагнітне поле і посилюючи біополе людини. Найкраще носити мідні браслети черзі на правій і лівій руках. Потрібно пам'ятати, що на зап'ясті, гомілки.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Продукція для здоров'я - біологічно активні добавки, БАДи, косметика НСП NSP, масла, прибори
(основний офіс)

01001, Україна, Київська, Київ, вул. Теліги Олени, будинок 13/14
  • +38 (093) 59207XX
 

Статті компанії

Навіщо організму потрібен кальцій?

14 листопада 2013 в 14:30
 

Кальцій - одна з основ організму, завдяки яким може існувати людина. Наш кальцій можна порівняти з фундаментом будівлі або коренем великого дерева.

 
 

Наша печінка: що вона любить?

14 листопада 2013 в 10:45
 

Ми всі знаємо, що печінка - один з найважливіших органів людини. А чи добре ми представляємо, яку роль виконує печінка в нашому організмі? Як ії підтримати?

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create